اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

مزایای اجاره تجهیزات پزشکی پیش از خرید برای مراکز درمان

می توان به اجاره تجهیزات پزشکی به عنوان یک راه حل عملی برای تجهیز مراکز درمانی و بیمارستانی در صورت عدم وجود نقدینگی کافی فکر کرد، در واقع این بهترین پیشنهاد ممکن برای چنین شرایطی است. تجهیز یک مرکز درمان به امکانات زیادی نیازمند است از جمله یونیت دندانپزشکی ، دستگاه اکسیژن ساز ، ویلچر ، تخت بیمارستانی ، دستگاه لیزر به همین خاطر نیاز به سرمایه ای قابل توجه دارد. اجاره امکان هر چه سریعتر رسیدن به نقطه ی هدف برای مراکز درمانی را بیشتر می کند. خرید می تواند گزینه مناسبی باشد اما در صورتی که هیچ محدودیت مالی وجود نداشته باشد و از طرفی اجاره می تواند یک گزینه هوشمندانه باشد. اجاره تجهیزات پزشکی در بازه زمانی محدود احتمال استهلاک و خرابی تجهیزات در دوره استفاده را پایین می آورد و هزینه تعمیر و نگهداری را به احتمال ۹۰% به خاطر طول دوره کوتاه استفاده برای اجاره گیرنده حذف می کند که به نسبت سرمایه مورد نیاز برای خرید و دغدغه های تعمیر و نگهداریش بسیار مناسب تر است. چرا که دوام و طول مدت سلامت دستگاه اجاره شده در تناسب با بازه زمانی محدود استفاده از آن است. به این روش می توان از دارایی خود به روش درست تری استفاده کرد و در بخش های متفاوتی سرمایه گذاری کرد.

اجاره تخت بیمارستانی / جورپین

امتحان جدیدترین تکنولوژی پیش از خرید

همواره در جامعه پزشکان پیش می آید که پزشکی بخواهد یک مرکز درمانی تاسیس کند، که این مرکز درمان می تواند یک مطب باشد و یا یک کلینیک، اما سرمایه کافی برای تجهیز این مرکز را نداشته باشد. عدم وجود سرمایه کافی برای پزشکان جوانیست که تازه مجوز فعالیت حرفه ای دریافت می کنند و به در پی راه اندازی یک مطب هستند و یا پزشکانی که قصد راه اندازی یک مرکز درمان چندتخصصی را دارند. اما از طرفی نمی خواهند که به خاطر عدم وجود سرمایه کافی کیفیت درمان را در سطح پایینی نگه دارند و تجهیزات جدید نیز خدماتی ارائه می دهد که ارتقادهنده سطح کیفی درمان است. اجاره یونیت دندانپزشکی به عنوان یکی از تجهیزات گرانقیمت به فعالان حوزه درمان و دندان کمک می کند بدون ریسک و قبل از خریداری امکان دسترسی به جدیدترین ها را داشته باشند و به این روش پیش از خرید در مورد عملکرد تجهیزات جدید بدون ریسک اقتصادی می توان نظر داد. امکان اجاره دستگاه لیزر نیز از فرصت هایی است که برای بخش پوست و زیبایی می تواند فرصت مناسبی برای شروع فعالیت حرفه ای باشد. زمانی که امکان اجاره فراهم باشد پزشکان با آزادی عمل بیشتری می توانند امکانات مختلف را امتحان کنند و در پی امتحان عملکرد و بررسی مزایا و معایب تجهیزات نسبت به مدل های دیگر یک تصمیم آگاهانه بگیرند.

اجاره یونیت دندانپزشکی / جورپین

بالابردن اعتبار مراکز درمان با بهبود کیفیت درمان

فراتر از بخش های زیبایی درمان همچون دندان ، پوست ، مو و زیبایی که تجهیزاتی همچون یونیت دندانپزشکی و یا دستگاه لیزر را طلب می کنند. بخش های دیگری درحوزه درمان هستند که نقشی بسیار حیاتی در زندگی انسان ها دارند. بنابراین در هر شرایط مالی و اقتصادی چه فردی و چه جامعه، کیفیت این بخش هرگز نباید پایین بیاید. به این دلیل که پایین آمدن کیفیت این بخش یعنی داشتن جامعه ای مریض. برای تجهیز این بخش باید به هر روشی اقدام کرد که از جمله این راهکارها می توان به اجاره تجهیزات پزشکی همچون اجاره دستگاه اکسیژن ساز ، دستگاه cpap ، دستگاه زردی کودک ، تجهیزات جراحی ، کپسول اکسیژن ، تجهیزات بخش قلب ، مغز ، اعصاب ، اختلالات داخلی و … اشاره کرد. یکسری تجهیزات نیز هستند که جنبه تخصصی ندارند اما وجود آن ها بستر درمان را تامین می کند الزامی است. در صورتی که با کمبود این تجهیزات روبرو شویم، می توان به اجاره به عنوان راهکاری عملکردی و کم هزینه فکر کرد. از جمله این موارد می توان به اجاره تخت بیمارستانی ، بالابر بیمار ، اجاره ویلچر ، واکر ، عصا و غیره اشاره کرد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد / جورپین

نوشته ایجاد شد 322

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا