اجاره تجهیزات پزشکی / جورپین

چگونه از سالمندان بیمار در منزل نگهداری کنیم؟

نگهداری از سالمندان بیمار در منزل در کنار سختی هایی که دارد، از مزایای زیادی نیز برخوردار است. از جمله این مزایا می توانیم به داشتن روحیه ی بهتر اشاره کرد زیرا فضای بیمارستان و یا خانه ی سالمندان برایشان اصلا لذت بخش نیست. بدیهی است که همه ی افراد دوست دارند در کنار خانواده مابقی عمرشان را سپری کنند. اما مراقبت از آن ها نیازمند تجهیزاتی است که ممکن است خرید آن ها هزینه ی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. برای کاهش این هزینه ها می توانید به سراغ اجاره تجهیزات پزشکی بروید. برخی از افراد فکر می کنند فقط برای مراکز بهداشتی و درمانی می شود از مزایای اجاره تجهیزات پزشکی مانند اجاره تخت بیمارستانی ، اجاره دستگاه اکسیژن ساز و غیره استفاده کرد. اما برای نگهداری از بیماران در منزل که نیاز به اجاره ویلچر و یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز دارند نیز می توانید به سایت جورپین مراجعه نمایید.
امکانات پزشکی گسترده تری برای مراکز درمانی نیز وجود دارد. به عنوان مثال اگر به دستگاه لیزر در مرکز خود نیاز دارید، دیگر نیاز به خرید آن نیست و با اجاره لیزر می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. از سوی دیگر با اجاره لیزر دیگر نگران قدیمی شدن مدل دستگاه نخواهید بود. سایت جورپین تمامی وسایلی که برای تجهیز کردن مرکز خود نیاز دارید را پوشش داده است. این تجهیزات از اجاره کولر گازی تا اجاره تخت بیمارستانی را شامل می شود. نگهداری سالمندان بیمار در منزل تنها به اجاره ویلچر و یا اجاره کولر گازی خلاصه نمی شود. در ادامه به شما نکاتی را می گوییم که در این راه یاری رسان شما خواهد بود.اجاره دستگاه لیزر / جورپین

مرتباً به دیدن پدر و مادرتان بروید و برای دیدار آن ها برنامه منظمی داشته باشید

با توجه به فاصله محل زندگی خودتان تا محل زندگی پدر و مادرتان، برنامه منظمی برای سر زدن به آن ها فراهم کنید. مثلا اگر در یک شهر هستید سعی کنید چند بار در هفته به آن ها سر بزنید. علاوه بر این، سعی کنید روزهای مشخصی به دیدارشان بروید تا یادآوری آن روزها برای والدینتان ساده شود. سعی کنید وقتی در آنجا هستید کارهای مشخصی انجام دهید. مثلا زمان خاصی به تمیز کردن خانه ، مرتب کردن داروها و حل مشکلات فنی احتمالی مثل چکه کردن شیر آب و سرویس کردن بخاری و کولر اختصاص دهید. زمانی را هم صرف صحبت کردن به پدر و مادرتان و تفریحات ساده مثل فیلم دیدن یا پیاده روی کنید. با این کارها آن ها حس بهتری خواهند داشت و تصور نمی کنند مزاحم وقت شما هستند. در عمل هم سعی کنید بهترین برنامه را برای لذت بردن در کنار یکدیگر تدارک ببینید.

والدینتان را از راه دور چک کنید و مراقبشان باشید

نمی توانید همیشه در کنار پدر و مادرتان باشید اما می توانید همواره از راه دور حامی آن ها باشید. مرتبا با پدر و مادرتان در تماس باشید. به آن ها تلفن کنید و اگر دسترسی مناسبی به اینترنت دارند ارتباط آنلاین و تماس تصویری را فراموش نکنید. سعی کنید این کار را به روشی ساده انجام دهید و روش کار را هم به آن ها آموزش دهید. والدین سالخورده از نظر روحی به این ارتباط بسیار نیاز دارند. می توانید برای کنترل وضعیت خانه و اطلاع پیدا کردن از شرایط غیر عادی از سیستم های کنترل هوشمند منزل هم استفاده کنید.اجاره دستگاه اکسیژن ساز / جورپین

برای آن ها هدیه ای بفرستید

گاهی برای قدردانی و اینکه نشان دهید همیشه به فکر پدر و مادرتان هستید، برایشان هدیه ای بفرستید. یک دسته گل ، نامه یا خوراکی های مورد علاقه شان می تواند خیلی خوشحالشان کند. یادتان باشد که پدر و مادر پیرمان می خواهند حس کنند ما دوستشان داریم و این روی سلامت جسمی و روحی آن ها خیلی موثر است.
تحقیقات زیادی هم نشان داده اند که تنهایی و احساس دوری باعث افسردگی مزمن می شود و افسردگی هم به نوبه خود باعث بیماری هایی مثل فشار خون بالا و استرس و ضعف سیستم ایمنی بدن می شود.

برای مراقبت از والدینتان پرستار استخدام کنید

اگر پدر و مادرتان نمی توانند کارهای شخصیشان را انجام دهند و نیاز به مراقبت دارند، بهترین کار این است که برای آن ها در منزل پرستار بگیرید. پرستار می تواند کارهای روزمره ، مراقبت های پزشکی ، یادآوری داروها و کارهایی از این قبیل را انجام دهد. علاوه بر این موارد، والدین سالخورده نیازمند کمک های خاصی هستند که شاید بخواهند یک پرستار در آن موارد کنارشان باشد و در این حالت حس بهتری داشته باشند. به طور کلی با استخدام پرستار می توانید از نگرانی هایتان کم کنید.
البته راه بهتر این است که خودتان به کمک آن ها بروید و آن ها را در انجام فعالیت های شخصی و روزانه حمایت کنید. اما در دنیای پرمشغله ی امروزه این امر تا حد زیادی برای افراد سخت و گاهی هم غیر ممکن می شود.

 

اجاره ویلچر / جورپین

نوشته ایجاد شد 328

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا