اجاره تجهیزات پزشکی

نگهداری بیماران در منزل با اجاره تجهیزات پزشکی

آن‌هایی که خودشان تجربه‌هایی مثل بیماری‌های سخت یا جراحی‌های دشوار را داشته‌اند یا در منزل از چنین بیمارانی مراقبت کرده‌اند، با سختی‌ها و مصائب این دوره آشنایی دارند. وقتی احتیاج به نگهداری بیمار در منزل باشد گاهی ضروری است که دستگاه‌ها و لوازم و تجهیزات پزشکی مخصوص در منزل تعبیه شود که آن هم هزینه جداگانه‌ای می‌طلبد. اجاره تجهیزات پزشکی در منزل راهی است که جورپین در چنین شرایطی به شما پیشنهاد می‌دهد و می‌تواند کمک شایانی به کمتر شدن هزینه‌ها بکند.

توجیه اقتصادی اجاره تجهیزات پزشکی 

هزینه‌ها گاهی کمرشکن هستند. هزینه بستری شدن در بیمارستان ، جراحی ، داروها و غیره می‌تواند سرسام‌آور باشد . در بسیاری از مواقع هزینه‌های بالای دستگاه‌ها و تجهیزات ، خرید آن‌ها را بسیار سخت می‌کند. از طرف دیگر به این دلیل که معمولا مدتی که به آن‌ها نیاز دارید محدود است خریدشان اصلا توجیه عقلی و اقتصادی ندارد. شما با اجاره این دستگاه‌ها و لوازم و تجهیزات می‌توانید حتی از تجربه و مهارت کسی که دستگاه را از وی اجاره می‌کنید اسفاده نمایید. این مزیتی است که شاید در وهله اول به چشم نمی‌آید و آن را در کمتر جایی به غیر از جورپین می‌توانید پیدا کنید.

جورپین در روزهای سخت در کنار شماست

نگهداری بیماران در منزل در دوره‌های نقاهت پس از بیماری یا جراحی نیازمند صرف صبر و حوصله، زمان و هزینه زیاد است. تیمار و مراقبت از بیماران رنج بسیاری را بر دوش طبقات متوسط و پایین جامعه تحمیل می‌کند. مجموعه جورپین بدون این که نقش واسطه را ایفا بکند، خوشحال است که می‌تواند در روزهای سخت در کنار شما باشد. در سایت جورپین تمامی مراحل از جست‌وجو و پیدا کردن تجهیزات و لوازم نگهداری بیماران در منزل، همچون اجاره تخت بیمارستانی تا برقراری تماس و انعقاد قرارداد و پرداخت اینترنتی و بقیه موارد پیش‌بینی شده است. این کمک می‌کند که شما راحت‌تر و سریع‌تر به آن‌چه نیاز دارید برسید. ما می‌خواهیم اگر کسی در یک خانواده مریض شد، بیش از رنج مریض‌داری رنج دیگری نداشته باشد.

برای اجاره تجهیزات پزشکی در منزل می‌توانید به جورپین مراجعه کنید:

  • اجاره دستگاه اکسیژن ساز
  • اجاره دستگاه زردی نوزاد
  • اجاره تشک مواج سلولی
  • مانیتور علایم حیاتی
  • اجاره ویلچر برقی
  • واکر تاشو اجاره ای
نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا