ضرورت اجاره تجهیزات پزشکی در دنیای امروزی

امروزه برای راحتی بیماران و کسانی که احتیاج به مراقبت و تجهیزات پزشکی دارند خدماتی را ارائه می دهیم تا بدون نگرانی به سلامتی و حال خوب خود بازگردند. اجاره ویلچر برقی یا دستی حمل و نقل را آسان می کند. هرچه مدت زمان بیشتری اجاره کنید بیشتر پس انداز خواهید کرد. صندلی چرخدار دستی توسط شخصی هدایت می شود که روی صندلی سوار است یا توسط یک همراه رانده می شود. با اجاره ویلچر مناسب در مدت زمان موقتی که به آن نیاز دارید حمل و نقل راحتی را تجربه کنید. شاید بخواهید در سال چند بار از دستگاه لیزر استفاده کنید و هزینه خرید آن را پرداخت نکنید بهترین پیشنهاد به شما اجاره دستگاه لیزر می باشد. اجاره دستگاه لیزر این مزیت را دارد که با هزینه ای کمتر از مراکز لیزر می توانید تا هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید. اجاره تجهیزات پزشکی پیشنهاد ما به شما است.

دستگاه اکسیژن ساز برای چه کسانی مناسب است؟

دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین دستگاه های کمک تنفسی جهت بیماران تنفسی در منزل می باشد. با پیشرفته تر شدن تکنولوژی این امکان فراهم شده که با ورود تجهیزات پزشکی ، سلامت و آرامش را تجربه کنید. برای سهولت نگهداری بیمار در منزل دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگاه های تولید شده بدین منظور می باشد. کمپرسور موجود در دستگاه اکسیژن ساز ، فشار و درصد اکسیژن را در محفظه ها بالا برده و خلوص اکسیژن داخل آن ها را به ۹۴ درصد و فشار آن را به حدود ۲۳۰ میلیمتر جیوه می رساند. اکسیژن از درون محفظه نگهداری به پشت فلومتر جلوی دستگاه هدایت شده و از پایین به سمت بینی و دهان بیمار هدایت می گردد. از مهمترین مزایای استفاده از کپسول اکسیژن ساز ، این است که چون بیماران خواب بهتری را تجربه می کنند، پس در نتیجه خلق و خوی بهتری هم خواهند داشت، همچنین تمرکز آن ها برای مهارت های گوناگون نیز بیشتر می شود. به طور قطع کمک گرفتن از بای پپ یا همان ونتیلاتور ، فشارهای ناشی از کمبود اکسیژن را نیز کاهش می دهد زیرا که اگر این مشکل در دراز مدت حل نشود، ممکن است که موجب بروز بیماری های خطرناک مانند سکته قلبی و مغزی ، فشار خون بالا و حتی منجر به مرگ بیمار شود. مزیت مهم اجاره آن ها نیز این است که پس از بهبودی حال بیماران، می توانید کالا را به صاحب آن برگردانید و دیگر از لحاظ اقتصادی متضرر نخواهید شد.

توجه به نکاتی اساسی راجع به دستگاه اکسیژن ساز

خلوص اکسیژن خروجی دستگاه اکسیژن ساز معمولا بین ۹۳ تا ۹۵ درصد می باشد. دستگاه بطور عادی اگر روشن باشد و به بیمار متصل نباشد هیچگونه اکسیژنی را به فضای اتاق اضافه نمی نماید و به محض قطع شدن برق عمل دستگاه متوقف می گردد. فیلترهای ورودی دستگاه اکسیژن ساز ۲ نوع فیلتر می باشد. فیلتر اول از جنس اسفنج متخلخل پلی اورتان یا همان ابر صنعتی می باشد و قابل شستشو بوده و می بایست هر هفته یکبار شسته شود و فیلتر دوم از جنس کاغذ فیلترهای HEPA می باشد و حداقل هر ۶ ماه یکبار می بایست تعویض گردند. برای بیماران با مشکلات آسم حاد و مزمن و یا مشکلات غیر حاد تنفسی دستگاه ۳ و ۵ لیتر مناسب می باشد. بیماری های تنفسی هم برای خود بیمار و هم برای خانواده های آنها بسیار نگران کننده است. زیرا که این گونه بیماران در هنگام خواب دارای وقفه هایی در تنفس شده که ممکن است مغز آن ها با کمبود اکسیژن مواجه شده و ایجاد خرناس هایی با صدای بسیار بلند برای خانواده های خود نیز ایجاد مزاحمت کنند و این قضیه باعث شود که بیمار همواره با استرس بخوابد ولی شما با اجاره دستگاه اکسیژن ساز و یا ونتیلاتور می توانید از یک خواب آرام لذت ببرید و دیگر هیچ گونه نگرانی بابت تنگی نفس و مشکلات تنفسی نداشته باشید. در ایران مراکز زیادی هستند که اقدام به اجاره دستگاه اکسیژن ساز می کنند، که یکی از مهمترین آنها سایت جورپین است که در اکثر شهرهای کشور فعالیت دارد و به اجاره تجهیزات پزشکی می پردازد.

 

انتخاب تخت بیمارستانی مناسب برای بیمار

اجاره تخت بیمارستانی در سه مدل یک شکن ، دو شکن ، سه شکن و با تنظیم ارتفاع و یا بدون تنظیم ارتفاع می باشد.
معمولا تخت ها با طول ۲ متر و عرض ۹۰ سانتی متر و ارتفاع ۶۰-۶۵ سانتی متر می باشد. تفاوت قیمت تخت های ارائه شده توسط این موسسه بر اساس قد و وزن و نیاز و طول مدت استفاده بیمار می باشد و ربطی به خوب یا بد بودن کیفیت محصول نسبت به قیمت آن ندارد. به طور مثال شکستگی های پا و یا جراحی های ساده نیاز به حدود یک ماه استراحت دارند.
توجه به موارد ذیل هنگام اجاره تخت بیمارستانی مناسب به شما توصیه می گردد:
• قد و وزن
• احتیاج و یا عدم نیاز به لگن
• رنگ تخت یا تشک ( تاثیر گذار در روحیه ی بیمار و اطرافیان )
• مدت زمان استفاده بیمار
• شما می توانید با توجه به مدت زمان استفاده ی بیمار از تخت ، تخت را خریده و یا اجاره کنید
• اجاره انواع تخت برقی

تخت بیمارستانی انواع مختلفی ازجمله تخت مکانیکی، تخت برقی سه شکن، تخت دو شکن مکانیکی تخت معاینه دارد. مشاوران شرکت همواره آماده ی ارائه ی مشاوره و خدمات به هموطنان عزیز می باشند.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا