اجاره لباس عروس / جورپین

کاستن از هزینه ها در عین حفظ کیفیت با اجاره تجهیزات مراسم عروسی

راههای زیادی برای پایین آوردن هزینه های عروسی وجود دارد که مختصرا بعضی از این موارد را ذکر می کنیم. اولین موردی که پیش زمینه همه این موارد برای کاهش هزینه های مجالس و مهمانی ها می تواند باشد، اجاره تجهیزات مراسم است که دامنه وسیعی از لوازم مورد نیاز را شامل می شود. اهمیت کاهش هزینه های ازدواج که به کررات مورد بحث قرار می گیرد بخاطر هزینه های بسیار بالای مراسم ازدواج است که به شکل غیرمنطقی افزایش یافته و در حقیقت امکان تامین این هزینه ها برای طرفین ازدواج که در سال های اولیه استقلال مالیند امکانپذیر نیست. یک سنت که گاهی بخاطر رسومات غلط ، مقایسه و تبلیغات غلط کنار گذاشته می شود و یا ممکن است برگزار شود ولی بدلیل عدم تمکن مالی حس خوشایندی را به زوج ندهد. از جمله اجاره تجهیزات مراسم می توان به اجاره سیستم صوتی ، باند فلش خور، رقص نور ، سفره عقد ، لباس نامزدی ، لباس عروس ، ماشین عروس اشاره کرد. امکان اجاره تجهیزات مراسم زمینه ای را فراهم می آورد که بسیاری دیگر از هزینه های مراسمات را که به واسطه نبود امکانات متحمل می شویم را حذف کنیم. در ادامه برخی از این موارد را مورد بررسی قرار می دهیم.

اجاره میز پذیرایی / جورپین

کاهش هزینه پذیرایی به وسیله مدیریت لیست میهمان

زمانی که در حال تکمیل لیست مهمان هستید محدودیت هایی را برای خود در نظر بگیرید که تعداد مهمانان از حد معمول تجاوز نکند زمانی که تعداد مهمانان محدود می شود و مراسم خانوادگی می شود، صمیمیت بیشتر می شود و علاوه بر کاهش هزینه های جشن می توان یک پذیرایی بهتر و مراسمی باشکوه تر داشت. زمانی که بدون در نظر گرفتن اولویت ها، شروع به تنظیم لیست مهمان می کنید تعداد از حد نرمال تجاوز می کند در حالی که این افزایش تعداد مهمان بر هزینه های ازدواج شما می افزاید. برای این کار می توانید ابتدا یک لیست کامل بنویسید سپس ۲۰% را کاهش دهید و همینطور ادامه دهید تا به یک لیست منطقی برسید. از مزایای کنترل لیست میهمان کاهش هزینه ها ، بالا رفتن کیفیت پذیرایی ، افزایش صمیمت و در پایان مراسم و ثبت خاطره از عملکرد خود به خاطر مدیریت هزینه ها و میهمانان که در نتیجه آن مراسمی لوکس تر را تدارک دیده اید خوشحال خواهید بود. صرف بخش قابل توجه سرمایه بخاطر یک جشن چند ساعته که پس از آن قرار است یک راه طولانی آغاز شود هیچ توجیه عقلی ندارد. همچنین می توان بجای هزینه های مهمان زیاد یک سفر خوب با اجاره ویلا در مدت زمانی که می خواهید با امکانات عالی در یک شهر خوش آب و هوا از جورپین انتخاب کنید که البته گزینه دیگر برای اقامت که از سفر خود لذت ببرید رزرو اقامتگاه بوم گردی است.

رزرو اقامتگاه بوم گردی / جورپین

حذف هزینه های غیرضرور با همکاری نزدیکان به جای هدیه عروسی

اگر این شیوه مرسوم شود که تمام خدمات در تمام مراحل ازدواج شامل نامزدی ، عقد و عروسی همراه صرف هزینه نباشد اتفاق خوشایندی است. مثلا در مراسم عقد و یا نامزدی که تعداد مهمانان محدود است این ایده بیشتر به چشم می آید. اگر در میان جمع دوستان و آشنایان عروس و داماد افرادی هستند که در زمینه موسیقی و عکاسی استعداد دارند بهترین هدیه به زوج این است که کار عکاسی و نواختن موسیقی از طریق همین جمع صمیمی باشد اینگونه تنها هزینه ها نیست که کاهش می یابد بلکه صمیمت بیشتر می شود و خاطره ای که در این مراسم در ذهن نقش می بندد برای همیشه ماندگار می شود. حالا در صورتی که به تجهیزات آن نیاز پیدا کردید امکان اجاره ساز و همچنین اجاره تجهیزات عکاسی وجود دارد و از این بابت هیچ محدودیتی وجود ندارد علاوه بر دوربین می توان با اجاره تجهیزات نورپردازی سطح امکانات مورد نیاز خود را برای ارائه یک کار تخصصی تر افزایش داد و در نتیجه دوستان خود را که در آغاز یک مسیر طولانی و در عین حال شیرین اند همراهی کرد. این کمک بسیار خوشایندتر از یک هدیه است، به این خاطر که شما بخش قابل توجهی از هزینه ها را کاهش داده اید.

اجاره تجهیزات فیلمبرداری / جورپین

برگزاری مراسم در فضاهای باز و یا منزل

یکی دیگر از موارد هزینه بردار که این روزها بسیار باب شده گرفتن سالن برای مراسم حتی یک مراسم خواستگاری ساده است. با این کار حتی هزینه های مکان برگزاری را نیز برای خود خواهید داشت. در صورتی که برای مراسماتی که منزل شما و یا اطرافیانتان پاسخگوی آن می تواند باشد چرا باید هزینه مکان را پرداخت در صورتی که امکان کرایه ظروف مجالس ، میز پذیرایی ، صندلی شیواری ، اجاره کولر و هر چیز دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید وجود دارد. علاوه بر منزل ممکن است امکان برگزاری مراسم در فضای باز که نیاز به صرف هزینه نداشته باشد وجود داشته باشد که البته این امکان همیشه وجود ندارد. اما در صورتی که بتوان در یک فضای باز مراسم خود را برگزار کرد ایده بسیار بهتری است در حالی که امکان اجاره تجهیزات مراسم همچون چادر به عنوان سایه بان برای حفظ میهمانان از تابش آفتاب و همچنین باران ، جایگاه عروس و داماد ، میز و صندلی و ظروف نیز برای پذیرایی وجود دارد. موارد ذکر شده بخشی از ایده هایی است که به کمک آن ها می توان هزینه ها را کاهش داد و در صورتی که رواج یابد دیگر ازدواج تبدیل به اتفاقی منطقی می شود که در حد توان زوجین می شود در حالی که امروز هزینه های ازدواج تنها برای فردی امکانپذیر است که به دوران کهنسالی خود رسیده نه قشر جوان.

اجاره صندلی / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا