اجاره تونل صدا / جورپین

دستگاه تولید صدا برای استفاده در نمایشگاه ها برای تبلیغات

رقابت در فضای نمایشگاهی موج می‌زند. آن‌جا بحث بر سر این است که چگونه بتوانید بازدیدکنندگان را راغب کنید تا از میان انبوه غرفه‌ ها میهمان شما باشند. در چنین فضایی باید قادر باشید در ذهن مخاطبان خود تصویر ماندگاری خلق کنید که تا مدت‌ها بر آنان اثرگذار باشد. این مقاله در مورد اجاره لوازم صوتی برای استفاده در عرفه‌های نمایشگاهی صحبت می‌کند. استفاده از این دستگاه‌ها ایده بسیار جذابی برای تاثیرگذاریهرچه بیشتر بر بازدیدکنندگان است.

 

تنها صداست که در نمایشگاه می‌ماند!

تحقیقات مختلفی توسط شرکت‌های خارجی در زمینه اثرگذاری صدا و تصویر در تبلیغات نمایشگاهی انجام شده است. یکی از این تحقیقات نشان می‌دهد نمایشگرهای بدون صدا توجه تنها یک درصد از بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کنند، در حالی که استفاده از نمایشگر باصدا این عدد را به ۲۸ درصد می‌رساند. این یعنی صدا ۲۸ برابر مخاطب بیشتری را جلب می‌کند. همین آمار ثابت می‌کند استفاده از صدا در نمایشگاه برای تبلیغات مثل دوپینگ کردن است! اما روی دیگر سکه این است که شما باید صدا ایجاد کنید، نه سروصدا!

اجاره غرفه نمایشگاهی / جورپین

صدا، نه سروصدا!

هیچ‌کس نمی‌خواهد برچسب آزاردهنده بودن روی پیشانی خودش و محصولاتش بخورد. بیشتر غرفه‌داران نمایشگاهی در ایران از اسپیکر ، بلندگو و باندهای معمولی یا از صدای خود نمایشگرها استفاه می‌کنند. در این تجهیزات برای پرهیز از ایجاد مزاحمت برای دیگران صدا باید پایین باشد. این عملکرد تبلیغات را تحت تاثیر قرار می‌دهد. استفاده از وسایلی نظیر هدفون هم کاربردهای خاص خودش را دارد مثل معرفی اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها. در کاربردهای عمومی افراد چندان از آن استقبال نمی‌کنند. این‌جاست که سایت جورپین دستگاه تولید صدا  را به شما پیشنهاد می‌کند.

 

فعالیت سایت جورپین در زمینه دستگاه‌ تولید صدا 

دستگاه‌ تولید صدا با استفاده از تکنیک بازتاب صدا کار می‌کند. به این ترتیب که صدا در یک ناحیه مشخص بیشترین شدت را داراست و در ناحیه‌های دیگر خیلی کم شنیده می‌شود. این دستگاه‌ها نسبت به باند و اسپیکر صدای کمتری دارند. نسبت به آن‌ها توجه بازدیدکننده ها را بیشتر جلب می‌کنند. کیفیت صدا در آن‌ها مطلوب و استاندارد است. با توجه به این موارد و همچنین این نکته که هزینه خرید بالایی دارند، اجاره دستگاه‌های تولید صدای موضعی یک گزینه ایده‌آل است. شما در سایت جورپین می‌توانید از خدمات اجاره دستگاه‌های صدای موضعی استفاده کرده و در اجاره غرفه‌ نمایشگاهی عملکرد بسیار بهتری در تبلیغ کالا و خدمات داشته باشید. در سایت جورپین علاوه بر این موارد در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی و همچنین چاردیواری هم چون اجاره ویلا نیز خدماتی خدماتی ارائه می شود .

اجاره ال سی دی / جورپین

سایت جورپین و تجهیزات صوتی و تصویری مورد نیاز در نمایشگاه‌ها :

  • اجاره باند و اسپیکر
  • دستگاه تولید صدا
  • اجاره هدفون
  • اجاره دستگاه صدای موضعی
  • اجاره تونل صدا
  • اجاره باند – ۲ تایی
  • اجاره ال سی دی نمایشگاهی

اجاره لوازم صوتی / جورپین

نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا