اجاره دفتر کار / جورپین

مزایای اجاره دفتر کار و تجهیزات فنی آن

زمانی که در حال شروع و یا رشد کسب‌وکاری هستید، کمبود پول نقد معمولا بوجود می‌آید. اجاره دفتر کار ، اجاره کلاس درس و یا حتی اجاره کردن تجهیزات ضروری اداری به جای خریدن آن می‌تواند راهی برای کم کردن هزینه ها باشد. از جمله این تجهیزات می توان به اجاره پرینتر ، اجاره دستگاه کپی ، اجاره ال سی دی ، اجاره لپ تاپ و بسیاری از موارد مورد نیاز دیگر باشد. اما به جز کاهش هزینه ها مزایای دیگری نیز دارید که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. در بسیاری از موارد شما تنها برای چند ساعت و برگزاری جلسات مهم نیاز به دفتر کار دارید.

 

استفاده از جدیدترین دستگاه ها و فناوری ها

اجاره تجهیزات امکان همگام بودن با تکنولوژی را آسان ‌تر می‌کند. اگر کسب‌ و کار شما متکی بر تکنولوژی‌ های روز مانند جدیدترین کامپیوتر ها، دستگاه‌ های ارتباطی، یا سایر تجهیزات باشد، این پیشنهاد برایتان جذابیت خواهد داشت. زیرا معمولا خرید این وسایل و ارتقای آن ها به طور مرتب برای همه ی کسب و کار ها میسر نیست. اجاره لپ تاپ به شما این اجازه را می دهد که در بازه های زمانی کوتاه سیستم خود را با سیستمی جدید و به روز جایگزین کنید. اجاره دستگاه کپی و اجاره پرینتر را نیز در نظر داشته باشید. از سوی دیگر با اجاره ال سی دی در زمان نقل مکان به دفتری بزرگتر دیگر دغدغه ی خرید ال سی دی بزرگتر و یا کوچکتری را نخواهید داشت.

اجاره پرینتر / جورپین

تهیه ی تمامی ملزومات

اجاره کردن به شما این امکان را می‌دهد که وسایل بیشتری را تهیه کنید. اگر بخواهید تمامی ملزومات را خریداری کنید قطعا باید از یک سری از موارد صرف نظر کنید. ولی با این امکان شما قادر خواهید بود تا تمامی تجهیزات را به صورت یک جا و حتی برای چندین ساعت اجاره نمایید. این کار بر روی اعتبار شما در نظر مشتریان نیز تاثیر گذار است. زیرا دفتر کاری مجهز و شیک حس اعتماد و اطمینان را در افراد تقویت می کند.

 

کاهش هزینه های مالیاتی

اجاره کردن دفتر کار و یا کلاس هایی برای تدریس به صورت سالانه برای شما هزینه های زیادی را در بردارد مانند مالیات. اگر برای چند ساعت محیط مورد نظرتان را اجاره کنید دیگر نیازی به پر کردن اظهارنامه های مالیاتی نخواهید داشت. از طرفی برای تهیه ی ترازنامه نیاز به استخدام حسابدار خواهید داشت و همانطور که می دانید استخدام نیروی کار بیشتر برای کسب و کار های نوپا خبر خوشایندی نیست.

اجاره کلاس درس / جورپین

اجاره کردن بسیار راحت تر از وام گرفتن است

معمولا برای تهیه تجهیزات کسب و کار، اجاره کردن آسان تر از وام گرفتن است. اگر اعتبار شما برای وام گرفتن کم است یا نیاز دارید که هزینه های ماهانه خود را کم کنید، می توانید وسایل مورد نیاز خود را با قیمت معقول و در توان خودتان اجاره کنید. علاوه بر این اگر تجارت شما نوپا باشد احتمالا نتوانید وام تجهیزات سرمایه بگیرید. بانک ها معمولا قبل از اینکه چنین وامی به شما بدهند گردش مالی چند سال اخیر شما را می خواهند، که شما همچین چیزی ندارید. جورپین تجهیزات دفتر شما را بدون دردسر فراهم می کند.
برای بسیاری از کسب و کارها، مخصوصا آن هایی که نوپا هستند، اجاره تجهیزات اداری یک گزینه عالی است. پرداخت های مناسب و معقول، تکنولوژی به روز و قوانین منعطف این مورد را یک انتخاب خوب برای بسیاری از کسب و کارها می کند. علاوه بر تجهیزات اگر به فکر اجاره دفتر کار و اجاره کلاس درس هستید همین حالا با متخصصین جورپین تماس حاصل فرمایید.

 

نکات مهم در اجاره دفتر و یا تجهیزات اداری

در هنگام اجاره ی تجهیزات اداری ابتدا لیستی از موارد مورد نیاز خود تهیه کنید. سپس ویژگی های اصلی هر وسیله را مشخص کنید. به عنوان مثال برای اجاره تبلت باید نکاتی را در نظر بگیرید. تمامی این نکات در مقاله ی ” قبل از اجاره تبلت چه اطلاعاتی باید داشته باشید؟ ” برای شما عزیزان آورده شده است. سپس مدت زمانی که برای اجاره نیاز دارید را تعیین کنید. پس از روشن شدن خواسته هایتان تنها کافیست با مراجعه به سایت جورپین درخواست خود را ثبت نمایید.

هم چنین اگر برای جلسات کاری مهم خود برای چند ساعت نیاز به دفتر دارید و تصمیم به جستجو برای محل مورد نظر خود گرفته اید، باید بررسی های لازم را انجام دهید. این بررسی ها بیشتر شامل نیاز های شما می شود. به عنوان مثال باید ظرفیت، موقعیت و نحوه ی دسترسی به محل را در نظر بگیرید. تمامی این نکات مهم در مقاله ی ” نکاتی مهم در اجاره دفتر کار از جورپین ” به تفصیل توضیح داده شده اند و راهنمای بسیار خوبی برای صاحبان کسب و کار است.

اجاره لپ تاپ / جورپین

نوشته ایجاد شد 302

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا