اجاره دفتر کار / جورپین

راهکارهایی برای داشتن دفتر کاری شاد و پویا

درست است که برای شاد بودن در محل کار، گاهی آگاه بودن از مسائلی مانند وضعیت اقتصادی، وضعیت بازار یا کارهایی که دیگران انجام می دهند مهم است اما همیشه باید روی مسائلی مانند افکار و کارهای خودتان که قابل کنترل هستند تمرکز کنید. البته نباید تاثیر فضا را نادیده بگیرید و در هنگام اجاره دفتر کار و یا اجاره کلاس درس باید به تمامی موارد حتی رنگ دیوار ها نیز توجه کنید. وجود تهویه و دستگاه هایی برای سرمایش و گرمایش نیز بر احساسات شما در هنگام کار موثر خواهد بود. به همین دلیل پیش از شروع کار بهتر است به فکر خرید یا اجاره کولرگازی ، اجاره پنکه مه پاش و از این قبیل تجهیزات باشید. سایت جورپین امکان اجاره ماشین ، اجاره پرینتر ، اجاره تبلت و حتی اجاره وسایل سرمایشی و گرمایشی چون اجاره کولرگازی و اجاره پنکه مه پاش را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

 

۱۶ راهکار برای شاد بودن در محل کار

شاد بودن در محل کار خیلی ساده نیست اما هر کاری راهی دارد. کافی است شاد بودن را بلد باشید تا در کنار کار و کسب درآمد اوقات خوبی برای خود رقم بزنید.

۱٫خودتان را با دیگران مقایسه نکنید.

هر کسی کارش را به روش خودش انجام می دهد و به روش خودش هم پیشرفت می کند و جلو می رود. اینکه دیگران در مسیر کاری خود به کجا می رسند به شما و هیچ شخص دیگری ربط ندارد و نباید دیگران را با خودتان مقایسه کنید. انسان ها متفاوت از هم هستند و هر کسی روش خودش را دارد، پس وقتتان را با مقایسه کردن خودتان با دیگران تلف نکنید.

۲٫مسائلی وجود دارند که از کنترل شما خارج هستند، دست از نگرانی برای این دسته مسائل بردارید.

یکی از این مسائل مربوط به اقتصاد می شود. زمانی که نیاز به دفاتری موقت دارید برای توسعه کاریتان به راحتی با اجاره دفتر کار می توانید این نیاز را پاسخ دهید. اجاره دفتر کار در بازه زمانی محدود فرصتی است برای ارتقا سطح کاری حرفه های مختلف و نمی توان از آن غافل ماند. تنها دفتر کار نیست که این پتانسیل را دارد حتی برای افرادی که تمایل به تدریس ساعتی در فضاهایی با امکانات مناسب دارند می توانند با اجاره کلاس درس به صورت موقتی بدون اینکه موضوع نبود کلاس مناسب تبدیل به دغدغه شود فضای کاری خود را انتخاب کنند. همواره زمان اجاره کلاس درس و حتی اجاره دفتر کار سعی کنید به پویایی فضایی که حتی یک ساعت تمایل به فعالیت در آن را دارید، توجه کنید.

اجاره کلاس درس / جورپین

۳٫حدود خود را بدانید و آن ها را حفظ کنید.

وقتی تصور می کنید شغلتان مهمترین مسئله شما در این دنیا است، در واقع بخشی از خودتان را می کشید. شغلتان می تواند مرزهای اخلاقی و حدود خشونت شما را از بین ببرد.

۴٫بیش از حد به خودتان یا تیمتان قول ندهید

مشتاق بودن در انجام فعالیت های کاری و به پایان رساندن پروژه ها خیلی عالی است اما اگر کاری از توان شما خارج است قول انجام آن را به خود یا گروه کاریتان ندهید. بی توجهی یا کم توجهی به تعهدات باعث شکست و ناامیدی می شود.

۵٫طول شبانه روز برای همه انسان ها ۲۴ ساعت است.

هر زمانی که احساس می کنید برای موفقیت و انجام کارهایتان به زمان بیشتری نیاز دارید به خاطر بیاورید که انسان های موفق نیز مانند شما ۲۴ ساعت زمان دارند. زمان برای هیچکس بیشتر از ۲۴ ساعت نیست پس به جای گله و شکایت، درست برنامه ریزی کنید و از وقتتان به خوبی استفاده کنید.

۶٫نقاط ضعف خودتان را خیلی جدی نگیرید

باید بتوانید به نقاط ضعف و عیوب خود بخندید و آن ها را زیاد جدی نگیرید. با این کار هم انسان شادتر و قدرتمندتری خواهید بود و هم دیگران را به خود جذب می کنید. اگر نتوانید به مشکلات بخندید، دیگران به شما می خندند و مسخره تان می کنند.

۷٫در طول روز خیال پردازی کنید.

اینکه خیال پردازی و کار کردن متضاد یکدیگر هستند، تفکر قرن بیستم بود. وقتی خیال پردازی می کنید در واقع خلاقیت فکر و ایده هایتان بیشتر می شود و فکرتان را در راستای ایده های خاص و پیشرفت هدایت می کنید.

۸٫تنفر نورزید

نفرت ورزیدن مانند انگلی است که تمام انرژی و سلامت شما را می گیرد. اگر مسائل آزاردهنده ای وجود دارد که می توانید آن ها را تغییر دهید، تعلل نکنید. اما اگر نمی توانید کاری انجام دهید آن ها را فراموش کنید و ببخشید.

۹٫اجازه ندهید گذشته شما روی آینده تان تاثیر بگذارد

اینکه روی اشتباه های گذشته تان تمرکز کنید مانند این است که در هنگام رانندگی تمام حواستان معطوف آیینه عقب ماشین باشد. معلوم است در چنین وضعیتی فقط تا جایی می توانید جلو بروید که به مانعی برخورد نکنید.

۱۰٫ سعی نکنید در تمام بحث ها برنده باشید.

بعضی از بحث ها ارزش ادامه دادن ندارند و بهترین کار عقب نشینی است. کنار بکشید و اجازه دهید طرف مقابل فکر کند بازی را برده است. همیشه «برنده شدن» مهم نیست، مهم این است که از مسائل درس بگیرید و برای دفعه بعد آماده باشید.

اجاره تبلت/ جورپین
۱۱٫فقط خودتان هستید که می توانید خودتان را شاد کنید.

کار کردن به طور کلی سخت است اما اگر در کارتان احساس خوشبختی و شادی ندارید، کسی جز خودتان مقصر نیست. شما به خودتان مدیون هستید که شغلی پیدا کنید که با روحیاتتان سازگار باشد و شما را شاد کند. در شغلی که دارید کمترین کاری که می توانید بکنید این است که همه تلاش خود را برای شاد بودن به کار بگیرید.

۱۲٫اکثر مواقع بخندید و لبخند بر لب داشته باشید.

بیشتر مردم فکر می کنند باید ابتدا شاد بود تا لبخند زد اما اینطور نیست و لبخند زدن و خندیدن در واقع بخشی از فرایند ایجاد شادی و تقویت آن در انسان است. همیشه دنبال دلیلی برای لبخند زدن باشید و هرگز خنده های خود را سرکوب نکنید.

۱۳٫انرژی شما ارزشمند است، آن را با غیبت کردن و بدجنسی هدر ندهید.

پیش از اینکه بخواهید درباره کسی غیبت کنید یا به غیبت دیگران گوش دهید از خود سوال کنید :۱) آیا واقعا همینطور است و این مسئله حقیقت دارد؟ ۲) آیا این کار درست است؟ ۳) آیا این کار لزومی دارد؟ ۴) آیا دوست دارم کسی همین حرف ها را درباره من بزند و پشت سر من غیبت کند؟

۱۴٫ نگران تفکر دیگران درباره خودتان نباشید.

شما نمی توانید فکر دیگران را بخوانید و نمی توانید قطعا بگویید آن ها درباره شما چه فکری می کنند. اهمیتی هم ندارد. وقت شما ارزشمند است، آن را صرف چنین مسائل پوچی نکنید.

۱۵٫به خاطر داشته باشید که شرایط چه خوب باشند و چه بد، قابل تغییر هستند.

طبیعت بر تغییر استوار است. هیچ چیزی ثابت نمی ماند و همه چیز گذرا و ناپایدار است. تمام چیزهایی که شما را آزار می دهند یا خوشحالتان می کنند یا هر چیزی بین این دو مورد، همه تغییر می کنند و می گذرند و تمام می شوند.

 

۱۶٫ تجهیزات مورد نیازتان را فراهم کنید.

در هنگام کار کردن باید بازار های مناسب را در اختیار داشته باشید. اگر کارتان با چاپ و یا فضای دیجیتال مرتبط است، بهتر است به فکر اجاره پرینتر یا اجاره تبلت نیز باشید. حتی در مواقعی که اجاره ماشین هم می تواند پیشنهاد خوبی برایتان باشد.

مهم نیست چقدر به شغل خود علاقمند هستید، بلکه با رعایت کردن نکات مهم در هنگام اجاره دفتر کار و یا اجاره کلاس درس و کار کردن بر روی افکاری که در بالا ذکر کردیم، می توانید در محل کار خود شاد باشید.

اجاره پرینتر / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا