اجاره یونیت دندانپزشکی

راه‌اندازی مطب پزشک بدون سرمایه اولیه، راهکار جورپین

اجاره تجهیزات پزشکی و سلامت امروزه به یک بازار روان و پویا تبدیل شده است که می‌تواند یک عامل نوید بخش برای فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی باشد تا دیگر نگران هزینه های اولیه بالای راه‌اندازی مطب نباشند و بتوانند سرمایه اولیه اندک نیز، فعالیت خود را آغاز نمایند.


در حال حاضر، بخش عمده دانش‌ آموزان دبیرستانی به رشته تجربی روی می‌آورند و خواهان پذیرش در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و غیره هستند. در حالیکه تا اواخر دهه ۸۰، عمده متقاضیان در رشته ریاضی و فیزیک بودند که برای پذیرش در رشته‌های مهندسی رقابت می‌کردند. اما اکنون تعداد شرکت کنندگان در آزمون تجربی حدودا بیش از ۳ برابر تعداد شرکت کنندگان در رشته ریاضی است. علت اصلی این چرخش قابل توجه، همبستگی بالایی با وضعیت اقتصادی کشور بخصوص در دهه اخیر داشته که همراه با فراز و نشیب‌های بسیار بالا شد و مسائلی مانند تحریم منجر به تعطیلی و رکود بسیاری از صنایع شد که این امر منجر به کاهش فرصت‌های شغلی رشته مهندسی و افزایش اقبال به سمت رشته‌های تجربی گردید.

اجاره تجهیزات پزشکیتامین هزینه های راه اندازی اولیه مطب

آنچه در نگاه نخست به نظر می‌رسد آنست که در صورتی که یک شخص از رشته‌هایی مانند چشم‌ پزشکی و دندانپزشکی فارغ التصحیل شود، می‌تواند اطمینان خاطر بیشتری نسبت به رشته‌های مهندسی در وضعیت شغلی خود داشته باشد. این موضوع می‌تواند از لحاظ کار در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها صحیح باشد، اما آیا در راه اندازی یک مطب که مستلزم صرف هزینه اولیه بالا جهت تجهیز مطب و تامین تجهیزات پزشکی است، این امر نیز صادق است؟

پاسخ آن است که نرخ بالای تورم و چالش‌های اقتصادی موجود، باعث شده که فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی نیز چالش‌های مخصوص به خود از قیبل هزینه سرمایه‌گذاری اولیه بالا را پیش رو داشته باشند که در نوع خود، چالش اساسی در نقطه شروع یک کسب و کار به حساب می‌آید. از این رو در ادامه اجاره تجهیزات پزشکی (برای مثال اجاره دستگاه اکسیژن ساز ، ونتیلاتور ، دستگاه های رادیولوژی و فیزیوتراپی) به عنوان یک راهکار پیشنهاد داده شده است.

اجاره تجهیزات پزشکی اجاره تجهیزات پزشکی راهکاری برای راه اندازی مطب

با توجه به آنچه گفته شد، چنانچه تجهیزات پزشکی و اولیه مطب تامین شوند، جبران هزینه آن‌ها با توجه به درآمدزایی مناسب مطب‌ها می‌تواند در مدت زمان کوتاهی صورت پذیرد. بنابراین در صورتیکه تامین تجهیزات بدون سرمایه اولیه بالا مقدور شود، فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی از وضعیت مساعدتری نسبت به رشته‌های مهندسی برخوردار خواهند بود.
یکی از راهکارهای تامین تجهیزات مطب با سرمایه اندک، اجاره آن‌ها است. تصور کنید دستگاهی دارای قیمت مشخصی است که با یک درصد معقول از قیمتش، هزینه اجاره آن قابل پرداخت است (برای مقاله اجاره دستگاه لیزر ) که با درآمدزایی و عملکرد مناسب مطب، پرداخت هزینه اجاره در ماه نیز میسر است. در این حالت، به مرور با افزایش درآمدزایی مطب، امکان برنامه‌ریزی جهت خرید و تملک تدریجی تجهیزات وجود خواهد داشت و دیگر در روزهای آغازین، فشار اقتصادی بالا جهت تامین تجهیزات بر پزشکان جوان وارد نمی‌گردد.

اجاره تخت بیمارستانی
جورپین؛ پلتفرم اجاره آنلاین

یکی از رویکردهای هوشمندانه جهت آغاز به فعالیت پزشکان، آنست که یک برنامه مالی و بودجه‌بندی اقتصادی جهت تامین تجهیزات مطب از طریق اجاره برای شروع و سپس خرید مورد به مورد آن‌ها است. برای این منظور، بایستی درآمد حاصل به صورت بهینه برای خرید تجهیزات تخصیص داده شود تا علاوه بر پوشش هزینه‌های اجاره تجهیزات پزشکی و احتمالا دفتر مطب، خرید تجهیزات نیز انجام گیرد و علاوه بر همه این‌ها، سایر هزینه‌های جاری مطب مانند حقوق منشی مطب نیز پرداخت شود.

سالانه بسیاری از افراد مستعد که نتایج بسیاری درخشانی در آزمون پذیرش دانشگاه‌ها بدست آورده‌اند، به علت نگرانی از عدم توانایی تامین هزینه‌های اولیه فعالیت خود در آینده، به رشته غیر دلخواه خود مراجعه می‌کنند. این بدان معناسست که در شرایط فعلی اقتصادی کشور، وجود توانمندی و مهارت کافی نیز دیگر کافی نیست و بایستی زمینه‌های دیگر مشابه با آنچه در مطالب فوق بیان گردید، فراهم شوند تا امکان آغاز به فعالیت در رشته دلخواه وجود داشته باشد. بر این اساس، جورپین امیدوار است که با توسعه و ارتقای هر چه بیشتر بازار اجاره، امکان شروع فعالیت‌ها و کسب و کارها را تسهیل نماید.

اجاره تجهیزات پزشکی متنوع:

از جمله تجهیزات پزشکی موجود در جورپین برای رشته های پزشکی مختلف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اجاره تجهیزات دندانپزشکی
  • اجاره تجهیزات چشم پزشکی
  • اجاره تجهیزات زیبایی پزشکی
  • اجاره یونیت دندانپزشکی
  • اجاره اسلیت لمپ چشم پزشکی
  • اجاره دستگاه لیزر
  • اجاره دستگاه سی پپ و بایپپ
  • اجاره تخت برقی و مکانیکی
  • اجاره ویلچر
نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا