ویدئو پروژکتور

اجاره ویدئو پروژکتور و لپ تاپ برای تبلیغات نمایشگاهی

نمایشگاه محل تضارب و تلاقی روش‌های مختلف تبلیغات برای معرفی محصولات و خدمات است. در این میان کسی برنده است که بیش‌ترین و بهترین تاثیر را در کم‌ترین زمان ممکن بر مخاطب بگذارد و به اصطلاح قاپ او را بدزدد. در بین روش‌های گوناگون، تبلیغات تصویری و دیداری جزو مهم‌ترین‌هاست. جورپین می‌خواهد با پیشنهاد اجاره تجهیزات نمایشگاهی و بالاخص اجاره ویدئو پروژکتور ، لپ تاپ ، اجاره تبلت و موبایل و سایر تجهیزات دیجیتال که در تبلیغات نمایشگاهی کاربرد دارند به شما کمک کند تا تصویر ماندگاری از خود و کالا یا خدمات خود در ذهن مخاطب باقی بگذارید.

اهمیت تبلیغات تصویری و دیداری بر کسی پوشیده نیست

وقتی مخاطب در غرفه شما حضور می‌یابد اگر برای معرفی کالا یا خدمات بتوانید از تصویرسازی بهره بگیرید، در آن صورت ماندگاری بیش‌تری در خاطر وی خواهید داشت. این می‌تواند یک مزیت برای شما نسبت به دیگر غرفه‌ها ایجاد کند. وسایلی مثل ویدئو پروژکتور ، لپ تاپ و سایر تجهیزات دیجیتال می‌توانند در سامان‌دهی یک ارائه مطلوب با استفاده از نمایش تصاویر از کالا یا خدمات به شما بیشتر کمک کنند. بسیاری از افراد حافظه تصویری‌شان قوی‌تر است و آن‌چه می‌بینند نسبت به آن‌چه می‌خوانند یا می‌شنوند بهتر در خاطرشان می‌ماند. یک تصویر می‌تواند خیلی وقت‌ها وظیفه صدها و هزاران کلمه را به عهده بگیرد و کار شما را برای اثرگذاری بر مخاطب‌تان در نمایشگاه راحت‌تر بکند. پس تا جایی که ممکن است باید بر روی تبلیغات تصویری موثر و باکیفیت در نمایشگاه تمرکز کنید.

چرا اجاره ویدئو پروژکتور به خریدشان ترجیح دارد؟

در زمان حضور در نمایشگاه اجاره مبلمان نمایشگاهی می تواند گزینه مناسبی باشد ویدئو پروژکتور و سایر تجهیزات دیجیتال  که جزئی از مبلمان نمایشگاه هستند می‌توانند در این راه کمک بزرگی به شما بکنند؛ اما اگر قصدتان خرید چنین تجهیزاتی است باید بدانید که هزینه زیادی برای این کار صرف خواهید کرد. ضمنا در مواقعی غیر از زمان برگزاری نمایشگاه‌ها ممکن است مورد استفاده قرار نگیرند. نگه‌داری از آن‌ها نیز مشکلات خاص خودش را خواهد داشت. در نتیجه تا حد امکان، اجاره ویدئو پروژکتور و سایر وسایل تبلیغاتی نسبت به خرید آن‌ها هوشمندانه‌تر است. سایت جورپین هر دو فرصت اجاره کردن و به اجاره گذاشتن را برای شما مهیا نموده است. کسانی که ویدئو پروژکتور ، لپ تاپ و سایر کالاهای دیجیتال را در اختیار دارند در زمان‌هایی که از آن‌ها استفاه نمی‌کنند – که تعداد این روزها هم کم نیست – می‌توانند آن‌ها را در سایت جورپین به اجاره بگذارند.

تجهیزات دیجیتال سایت جورپین که می‌توانید برای تبلیغات از آن‌ها بهره ببرید:

اجاره مبلمان نمایشگاهی بخش های متفاوتی را شامل ی شود بخشی از آن که رفاهیات را در برمی گیرد شامل اجاره کولر ، اجاره میز پذیرایی ، اجاره مبل ، اجاره آبسردکن و مواردی از این قبیل می شود بخش دیگر مستقیما مربوط به یخش تبلیغات است که در زیر بخشی از آن ها آورده شده اند.

  • ویدئو پروژکتور و پرده
  • اجاره لپ تاپ – Lenovo G50
  • قلم نوری (wacom – bambo)
  • اجاره تبلت و موبایل
  • اسپیکر
  • اجاره باند اکتیو
  • اجاره سیستم صوتی – اجاره باند فلش خور
  • اجاره باند – سیستم صوتی

 

نوشته ایجاد شد 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا