اجاره دفتر کار / جورپین

چه زمانی باید اقدام به اجاره کلاس درس کنیم؟

این اتفاق بارها برای من افتاده که داخل یک کلاس آموزشی نشسته ام ولی به خاطر کیفیت بسیار پایین و امکانات کم از اول تا آخر کلاس منتظر تمام شدن آن بودم. هوای نامطبوع و غیر متعادل، سرویس بهداشتی های نامناسب و کثیف، میزهای خراب و … از مواردی هستند که واقعا باعث ناراحتی و آزار فرد در یک کلاس می شوند. به همین دلایل تصمیم گرفتم در این مقاله بگویم که اجاره دهنده و اجاره کننده کلاس هر کدام چه نکاتی را باید مد نظرداشته باشند. با خواندن این مقاله همه چیز برایتان روشن خواهد شد. شما همچنین می توانید به صورت نیم روزه یا ساعتی از سایت جورپین اقدام به اجاره کلاس درس یا اجاره دفتر کار کنید.

اجاره کلاس درس / جورپین

ویژگی های یک کلاس مناسب چیست؟

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که برای آموزش یک درس یا مطلب معلم خصوصی گرفته اید ولی نه شما می توانید به خانه معلمتان بروید و نه او می تواند به منزل شما بیاید؟ خب در این مواقع چه کاری باید انجام داد؟ ما به شما می گوییم. اجاره کلاس درس . با اجاره کلاس درس شما می توانید همه مشکلاتتان از نظر مکانی را فراموش کنید. اما یک کلاس مناسب باید چه شرایطی داشته باشد که آن را انتخاب کنیم؟ بسیاری از این نکات در اجاره دفتر کار نیز صادق هستند.

 

مهم ترین مواردی که صاحب کلاس هنگام اجاره دادن آن باید رعایت کند:

– نورکافی: اگر در کلاس نور مناسب و کافی وجود نداشته باشد چشمان استاد و دانشجو خسته می شوند و از کیفیت کلاس کاسته می شود.
– تمیزی: یکی از مهم ترین و ابتدایی ترین نکات برای اجاره کلاس درس تمیزی آن است. تمیز بودن کلاس هم تمرکز شاگرد را افزایش می دهد و هم به معلم کمک زیادی برای ارائه بهتر درس می کند. همچنین اگر کلاس بوی خوب و مطبوعی داشته باشد باعث بهبود حال معلم و شاگرد می شود و کیفیت کلاس را افزایش می دهد.
– سرویس بهداشتی: سرویس بهداشتی از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی در بهداشت محیط آموزش و افراد دارد. به همین دلیل باید به طور مداوم تمیز شود. پس اگر صاحب یک آموزشگاه هستید بهتر است حتما از خوشبوکننده در سرویس بهداشتی استفاده کنید تا بوی بد چاه به هیچ وجه حس نشود. همچنین بیرون دستشویی و جلوی در آن یک موکت یا قالیچه پهن کنید تا با تردد زیاد کف کلاس ها و آموزشگاه خیس و آلوده نشود. اگر این نکات را رعایت نکنید ممکن است کسی علاقه ای به اجاره کلاس های شما نداشته باشد.
– سرمایش و گرمایش: هوای کلاس باید با توجه به فصل تنظیم شود. باید هوا را بسیار متعادل کرد تا نه کسی احساس لرز و سرما کند و نه گرمای بیش از حد باعث کلافگی افراد شود. در فصول گرم سال می توانید با اجاره پنکه مه پاش یا اجاره کولر گازی هوا را خنک و مطبوع کنید. و در فصول سرد با اجاره بخاری فضا را گرم نگه داشت.
– اکسیژن کافی: ممکن است اهمیت وجود اکسیژن کافی را خیلی خوب درک نکنید اما این نکته تاثیر بسیار زیادی روی یادگیری شاگرد و همینطور آموزش معلم دارد. حتما سیستم تهویه کلاستان باید به خوبی و بدون هیچ مشکلی کار کند. اجاره پنکه مه پاش یا اجاره کولر گازی در این امر هم به شما کمک خواهد کرد.
– ویدئو پروژکتور: اگر آموزش به صورت تصویری باشد یا نیاز به نشان دادن اسلاید به شاگردها باشد باید یک ویدئو پروژکتور داشته باشید و از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید. در صورت نبود ویدئو پروژکتور می توانیداقدام به اجاره ویدئو پروژکتور نمایید.
– تخته وایت بورد: جنس تخته وایت بورد ها متفاوت است. تخته باید جوری باشد که بشود به راحتی با ماژیک روی آن نوشت و بعد از پاک شدن نوشته ها ردی از آنها روی تخته باقی نماند. ممکن است همین نکات کوچک شما را نسبت به یک آموزشگاه دیگر متمایز کند. پس باید بهترین تخته وایت بورد را تهیه کنید که هم جنس خوبی داشته باشد و هم اندازه آن جوری باشد که دانش آموزان به راحتی بتوانند نوشته های روی آن را ببینند. رنگ تخته باید روشن باشد تا موجب اذیت شدن چشم شاگردها نشود. این نکات به نسبت کم اهمیت می توانند در آرامش استاد و شاگرد تاثیر بسیار زیادی داشته باشند.
– نبودن سر و صدا در کلاس: برای بالا رفتن تمرکز معلم و شاگرد ها کلاس باید کمترین سر و صدای ممکن را داشته باشد و بسیار آرام باشد. برای رسیدن به این هدف می توانید در انتخاب جنس شیشه های کلاس دقت بیشتری به چند جداره بودن آن داشته باشید و یا دیوارهای کلاس را آکوستیک کنید.
– صندلی: بارها در کلاس ها برای خود من پیش آمده است که صندلی و میز آن بسیار بد بوده و در طول کلاس مرا بسیار اذیت کرده است. کیفیت پایین میز و صندلی می تواند تمرکز شاگردها را به هم بریزد و باعث کاهش بازدهی کلاس شود. پس باید در هنگام تهیه میز و صندلی استانداردهای صندلی مخصوص کلاس را در نظر بگیریم.
– سطل زباله: یادتان باشد که وقتی می خواهید کلاس را اجاره کنید حتما در آن سطل زباله هم بگذارید.
– میکروفن: هر ویژگی اضافه ای که در یک آموزشگاه وجود داشته باشد روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد پس بهتر است که در کلاس یک میکروفن هم وجود داشته باشد. همچنین برای کلاس هایی که افراد زیادی در آنها شرکت می کنند حتما باید به اندازه کافی پریز برق تهیه کرد تا همه بتوانند به راحتی لپتاپ خود را به برق متصل کنند. اگر معلم نیاز به تبلت دارد می توانید از سایت جورپین به اجاره تبلت بپردازید.
– پارکینگ: یکی دیگر از مزایایی که شما می توانید نسبت به بقیه آموزشگاه ها داشته باشید وجود پارکینگ برای شاگردها است.
– آدرس و لوکیشن دقیق: حتما باید هم آدرس و هم لوکیشن دقیق کلاس را مشخص کنید. پیشنهاد ما این است که از نمای ساختمان هم عکس بگیرید تا پیدا کردن آن راحت تر شود. نباید جوری به شاگردها یا اساتید آدرس بدهید که به سختی بتوانند ساختمان کلاس را پیدا کنند. همچنین حتما باید آدرس آموزشگاهتان را در گوگل ثبت کنید. چون اکثر مردم برای پیدا کردن آدرس دقیق و بررسی مسیرها از گوگل مپ استفاده می کنند. همچنین با این کار کسانی هم که می خواهند اسنپ یا تپسی بگیرند برای رسیدن به آموزشگاه شما مشکلی نخواهند داشت. در دسترس بودن مکان آموزشگاه هم نکته بسیار مهمی است که باعث می شود استاد یا شاگرد بیشتر از کلاس های شما استفاده کنند و رفت و آمد برایشان راحت باشد.

اجاره ویدئو پروژکتور / جورپین

اجاره فضای آموزشی با کامپیوتر:

– کامپیوتر:  درست است که برای آموزش بعضی از دروس مثل ریاضی نیازی به کامپیوتر نیست اما وجود تکنولوژی های متفاوت و تطابق آن با سلیقه شاگردان مختلف می تواند باعث رشد سریعتر آموزشگاه شود و درآمد ما را افزایش دهد. پس بهتر است که در بعضی از کلاس ها تعدادی کامپیوتر گذاشته شود. یکی از کلاس هایی که به کامپیوتر نیاز دارد کلاس ۳D Max است اما لازم نیست به تعداد شاگرد ها کامپیوتر خریده شود چون شاگردان می توانند به صورت اشتراکی از آن استفاده کنند. البته باید توجه داشت قیمت اجاره کلاسی که به تعداد شاگردها کامپیوتر ندارد کمتر از کلاس هایی است که بیشتر کامپیوتر دارند. باید توجه داشت که وقتی برای کلاسی کامپیوتر خریداری می شود باید یک سری از امکانات جانبی دیگر را هم فراهم کرد. مثلا لازم اسن که کابل HDMI و یک مانیتور بزرگ در کلاس قرار داشته باشد تا در زمان هایی که لازم است استاد از روی آن به آموزش شاگردها بپردازد. به هر صورت کلاس باید جوری باشد که رضایت استاد و شاگرد را جلب کند پس فراهم کردن این امکانات به نوعی ضروری است. در برخی موارد اجاره دستگاه کپی ، اجاره تبلت و اجاره پرینتر نیز نیاز خواهد بود. البته که اجاره ی این تجهیزات مانند اجاره دستگاه کپی و اجاره پرینتر برای شما هزینه ی کمتری را به همراه خواهد داشت.

اجاره تبلت / جورپین

نوشته ایجاد شد 354

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا