اجاره ماشین سفر - جورپین

تحول اساسی و هیجان انگیز در کاهش هزینه های سفر و تفریح

چند درصد از هزینه سفر خود را متاثر از هزینه رزرو هتل یا اجاره ویلا و اجاره اقامتگاه بوم گردی میدانید؟ آیا فکر می کنید راه های دیگری نیز برای کاهش شدید هزینه های سفر و در عین حال افزودن بر جذابیت سفر وجود دارد؟

در این مقاله، به سوالات بالا پرداخته شده و بیان شده که چگونه جورپین توانسته است شروع کننده تحولی بزرگ در صنعت گردشگری ایران با نگاهی بسیار متمایز از دیگر فعالان این حوزه باشد.

غالبا اولین نکته ای که در رابطه با هزینه سفر به ذهن ما خطور می کند، هزینه مربوط به بخش اقامت در شهری است که به آن سفر میکنیم که در هزینه اقامت در هتل یا اقامتگاه یا اجاره ویلا منعکس می شود. استارتاپ ها و پلتفرم هایی که در حوزه گردشگری در حال حاصر فعال هستند نیز بر روی این موضوع مانور می دهند و گاها با ارایه تخفیف هایی سعی در جذب مخاطب بیشتری دارند.
اما آیا اقدامی اساسی تر برای کاهش محسوس هزینه های سفر نمی توان انجام داد؟ آنهم به گونه ای که علاوه بر کاهش هزینه سفر، بر کیفیت و هیجان سفر نیز افزوده شد؟

جورپین به عنوان بزرگترین سایت اجاره ایران، نه تنها امکان اجاره ویلا و اقامتگاه را میسر نموده است، بلکه افراد می توانند انواع کالاها و وسایل فیزیکی را نیز به راحتی اجاره دهند و اجاره بگیرند. به همین سبب، سایت اجاره جورپین بستری را فراهم نموده که شعار “کل سفر را اجاره کن” محقق شود. در واقع با مراجعه به جورپین، می توانید هر آنچه را که برای یک سفر لازم دارید یکجا اجاره کنید.
برای اینکه “شعار کل سفر را اجاره کن” ملموس تر باشد، بهتر است روند سفر را از لحظه آغاز سفر تا لحظه بازگشت کامل از سفر مرور کنیم تا ببنیم یک سفر چه اقلامی لازم دارد که قابل اجاره از جورپین هستند:

۱- اجاره ماشین مناسب برای شروع سفر بهتر

ممکن است شما برای مسافت های کوتاه مدت و درون شهری از هر ماشینی استفاده کنید که الزاما ماشین هایی مناسب برای سفرهای برون شهری و جاده نیستند. هم به لحاظ جادار بودن ماشین و هم محکم بودن آن ماشین های شهری فاصله زیادی با ماشین جاده دارند. پس ممکن است یک گزینه مناسب برای شما که از مدت ها قبل برای سفر خود برنامه ریزی کرده اید اجاره ماشین مناسب جاده باشد. ماشینی که به لحاظ استحکام و راحتی فاصله زیادی با ماشین های شهری دارد و از نمونه های آن ها می توان به دوج دورانگو، هوندا آکورد، جیپ رنه گید تریل هاوک، تویوتا هایلندر، آئودی کیو ۷ و نیسان مونارو اشاره کرد.

همزمان که در حال برنامه ریزی برای سفر خود هستید و در حدود ۷-۱۰ روز پیش از سفر، برای اجاره ماشین اقدام کنید. برای این منظور به سایت اجاره جورپین مراجعه کرده و با بررسی انواع ماشین های مناسب برای سفر اقدام به رزرو نمائید. معمولا برای اجاره ماشین نیاز است که انواعی از وثیقه را به مالک ماشین تحویل داده تا اجاره ماشین در مسیر مناسب آن قرار گیرد. برای این منظور پس از مطالعه شرایط مختلف ماشین مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس با درخواست رزرو منتظر تایید مالک ماشین باشید. پس از تایید مالک، لینک پرداخت برای شما فعال شده و می توانید اقدام به پرداخت مبلغ اجاره بها نمائید. در زمان تحویل ماشین نیز وثایق تعیین شده توسط مالک به ایشان تحویل داده شده و ماشین خود را تحویل میگیرد.

طبیعتا اسفاده صحیح و مناسب از ماشین اجاره ای امری قطعی است و با رعاتی نکات امانت داری می توانید خاطره ای خوب از اجاره ماشین برای سفر برای خود رقم بزنید. پس از پایان سفر نیز ماشین را همانگونه که تحویل گرفته اید به مالک آن تحویل داده و وثایق خود را دریافت کنید.

۲- رزرو اقامتگاه بوم گردی برای اقامت در سفر

اگر چنانچه به یک مکان تاریخی با پیشینه ای خاص سفر می کنید لازم است بدانید که اقامتگاه های به که اقامتگاه بوم گردی موسوم هستند در این شهرها وجود دارد که کاملا برگرفته از معماری تاریخی این منتطق است. در واقع طی اقداماتی مناسب، خانه ها و بناهای تاریخی اقلیم های مختلف به مکان های اقامتی تبدیل شده و به دلیل حفظ آثار تاریخی و نیز آشنایی مسافران با معماری این مناطق، این اقدامات صورت گرفته است.

مزیت اقامتگاه های بوم گردی به لحاظ آشنایی مسافران با فرهنگ و پیشینه آن شهر نسبت به موزه های و مکان های دیدنی آن است که مسافر تجربه زیستی خود را در این مکان به صورت واقعی و نه تنها با یک دیدار یک ساعته رقم میزند.  با رزرور اقامتگاه بوم گردی این امکان برای مسافر ایجاد شده که در خانه ای با معماری تاریخی اتاقی را رزرو نماید. از فضای حیاط و فضاهای اشتراکی آن استفاده کرده و فرهنگ و زندگی تاریخی در این بناها را به صورت کاملا ملموس تجربه می نماید.

برای مثال با اجاره اقامتگاه بوم گردی در کیش می توان به معماری مناطق ساحلی هرمزگان آشنا شد، از غذاهای محلی آن در فضای مناسب بهره برد و بدین ترتیب یک سفر با تجربه ای متفاوت را رقم زد. اجاره اقامتگاه بوم گردی در کیش مانند سایر اقامتگاه های ایران را می توان از سایت اجاره جورپین و در کنار بسیاری موارد دیگر انجام داد. در نظر بگیرید با رزرو اقامتگاه بوم گردی کاهش هزینه های سفر به طرز کاملا آشکاری رخ خواهد داد و این هزینه به هیچ عنوان با رزرو هتل قابل قیاس نیست.

پس با رزرو اقامتگاه بوم گردی هم یک سفر چند روزه متفاوت دارید چرا که دقیقا دی مکانی متفاوت اقامت داشته اید و هم آنکه هزینه های سفر خود را کاهش داده اید. حال اگر برای این سفر اقدام به اجاره ماشین سفر نیز کرده باشید، باز در کاهش هزینه سفر اقدامی مناسب انجام داده اید. چرا که با این کار هم یک ماشین راحت برای سفر داشته اید و هم آنکه از هزینه های استهلاک ماشین خود که برای شما استفاده شهری داشته است پرهیز کرده اید.

پس با این تفاسیر کل سفر را با اجاره ماشین ، اجاره ویلا و یا رزرو اقامتگاه بوم گردی می توانید از سایت اجاره جورپین اجاره کرده و تجربه های متفاوتی بیافرینید.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا