اجاره تجهیزات سفر

با جورپین کل سفر را اجاره کن

در ابتدای سفر تصور کن از لحظه شروع سفر تا برگشت از سفر، چه مواردی مورد نیاز هست؟ وسایل تفریحی؟ اجاره ویلا یا اقامتگاه برای سکونت؟ ماشین یا ون برای سفر؟ همه را یکجا می‌توانید از جورپین (www.joorpin.ir) اجاره کنید، یعنی کل سفر را اجاره کنید نه فقط محل اقامت!

قصه جورپین

جورپین، پلتفرم اجاره آنلاین و هوشمند دارایی است که شامل انواع کالاها و چاردیواری می‌شود. افراد و حتی کسب و کار می‌توانند در جورپین اجاره دهند و اجاره بگیرند که تمام فرآیند اجاره اعم از پرداخت هزینه اجاره و حق وثیقه موقتی در بستر پلتفرم قابل انجام است. جورپین اولین پلتفرم دانش بینان در این حوزه است که با توجه به قابلیت‌های شاخص موجود در آن که امر اشتراک‌گذاری را تسهیل نموده، موفق به اخذ این عنون گردید.

اجاره سفر با جورپین

در شرایط فعلی اقتصاد کشور که نرخ بالای تورم منجر به افزایش قابل توجه قیمت‌ها شده، کاهش قدرت خرید و عقب نشینی بیشتر مردم از خرید در حال وقوع است. این امر علاوه بر تامین کالا، صنعت گردشگری ایران را نیز تحت تاثیر قرار داده است. زیرا یک سفر، هزینه‌های مختلف اعم از تهیه برخی تجهیزات و مواد مصرفی را علاوه بر هزینه اقامت مانند پرداخت هزینه اجاره ویلا و اقامتگاه را به همراه دارد که همگی متاثر از تورم، افزایش یافته‌اند. جورپین با رویکرد ایجاد امکان تامین کلیه مایحتاج یک سفر که در شعار “با جورپین کل سفر را اجاره کن” منعکس شده، در نظر دارد که به مانند یک سپر تورمی در مقابل صنعت گردشگری و سفر عمل نماید و از کلیه هزینه‌های سفر از اجاره لوازم کوهنوردی و تجهیزات سفر گرفته تا رزرو اقامتگاه بوم گردی بکاهد.

با جورپین، سفر را ارزان و هیجان‌انگیز شروع و تمام کن

ایران کشوری چهار فصل است و انواع بافت‌های گردشگری اعم از کویر، جنگل، کوه، دریا و غیره می‌توانند مقاصد گردشگری باشند. سفر به هریک از این مقاصد نیازمند تجهیزات بخصوص است.
برای مثال چنانچه قصد سفر به جنگل دارید، اجاره چادر مسافرتی و کمپینگ مناسب، یکی از اقدامات ضروری است. اجاره کوله پشتی با سایز مناسب برای نگهداری و حمل وسایل و مواد خوراکی لازم دیگر هنگام جنگل نوردی، دیگر مورد اساسی است. برای جذابیت پیاده روی، می‌توانید اجاره هدفون نیوا را هم از جورپین انجام دهید و در طول پیاده روی در دل جنگل، از آن لذت ببرید. اجاره هر مورد ضروری دیگر مثل اجاره فلاسک چایی، اجاره ظروف مسافرتی و هر چیزی که به ذهن می رسد، در جورپین ممکن و جور می‌شود. برای اقامت هم از انواع چاردیواری های جورپین اعم از اجاره ویلا ، آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی می توانید بهره ببرید.

اجاره ویلا و اقامتگاه بوم گردی در تابستان با جورپین

ایام تابستان و سفر نزدیک است، قصد چه نوع سفری را دارید؟ به کدام نقطه ایران می‌خواهید بروید؟ چه چیز مانع سفرتان است؟ هر موردی که وجود دارد کافی است لیست کنید و به جورپین مراجعه کنید. از کالا تا چاردیواری.
اکر به جنگل‌های شمال می‌روید و قصد اقامت در یکی از شهرهای شمالی را دارید، جورپین اجاره انواع چاردیواری را میسر کرده است. شما می‌توایند اجاره اقامتگاه بوم گردی و بهترین ویلا را علاوه بر کالاهایی که در بالا اشاره شد، انجام دهید تا یک سفر تماما جورپینی را تجربه کنید. به رامسر، عروس شهر ایران سفر می‌کنید؟ جورپین اجاره ویلا در رامسر را هم به پازل سفر شما اضافه می‌کند تا همه سفر یک جا از جورپین اجاره و جور شده باشد!

اجاره ویلا در رامسر

اجاره ویلا در رامسر با ویو عالی

اجاره ویلا در رامسر با ویو عالی

اجاره ویلا در رامسر با ویو جنگل

اجاره ویلا در رامسر با ویو جنگل

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا