اجاره کلاس درس - جورپین

چگونه از جورپین کلاس درس خصوصی و عمومی اجاره کنم؟

چنانچه شما یک معلم خصوصی هستید که مراجعین شما رو به افزایش است و به علت تقاضا در نقاط مختلف شهر، فضای کافی ندارید، می‌توانید با مراجعه به جورپین و اجاره کلاس درس خصوص در اقصی نقاط شهر اقدام نمائید. همچین اگر شما در حال حاضر قصد دارید که به یک معلم خصوصی تبدیل شوید، می‌توانید بدون دغدغه اولیه، از جورپین اقدام به اجاره فضای آموزشی و اجاره سالن اجتماعات کنید و سریعا به کسب درآمد برسید.
پیش از آنکه در رابطه با نحوه اجاره کلاس درس خصوصی و یا اجاره دفتر کار از جورپین صحبت و مزایای آن‌ را بیان کنیم، بهتر است نخست به این موضوع بپردازیم که چرا استقبال از اجاره کلاس درس خصوصی با این شتاب در حال افزایش است؟ این مقاله همچنین سایر اقلام مورد نیاز جهت تدریس یا کار از جمله اجاره لپ تاپ را از طریق جورپین نیز معرفی می‌کند.

بازار رو به رشد تدریس خصوصی

امروزه برگزاری کلاس درس خصوصی به یک کسب و کار حرفه‌ای و دائمی بسیاری از افراد تبدیل شده که آینده آن نیز به سه علت زیر رو به رشد است:

• جمیعت جوان

منظور از جمعیت جوان آنست که در کشور ایران برعکس دیگر کشورها مانند ژاپن، درصدی بالایی از جمعیت، جوان هستند که نرخ زاد و ولد را نیز افزایش داده‌اند و از آنجائیکه که مشتریان اصلی کلاس خصوصی، غالبا افراد با سنین پائین هستند، بنابراین از این منظر، بازاری رو به رشد برای این کسب و کار متصور است.

• نظام آموزشی:

از لحاظ نظام آموزشی نیز، ایران یکی از کشورهایی است که بیشترین آزمون‌های ورودی و کنکور را در مقاطع مختلف دارد. برای مثال، در انتهای مقطع ابتدایی، دانش آموزان در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و به تبع آن کلاس خصوصی امتحان‌های آن شرکت می‌کنند که در مقطع راهنمایی به دبیرستان نیز برگزار می‌شود. با اتمام دبیرستان، کنکور ورود به دانشگاه وجود دارد که در تمامی رشته‌های ریاضی و فیزیک، انسانی، تجربی، هنر و غیره برگزار می‌شود و افراد در انواع کلاس خصوصی مانند کلاس خصوصی ریاضی، کلاس خصوصی فیزیک، کلاس خصوصی عربی و غیره شرکت‌کنند. در مقاطع بالاتر مانند کارشناسی به کارشناسی ارشد، ورود به دکتری و غیره نیز کنکورهای بخصوصی وجود دارند که غالبا افراد در این سن شاغل هستند و وقتی کمی برای مطالعه این آزمون‌ها را دارند و لذا ترجیح می‌دهند با شرکت در کلاس‌ خصوصی ، در کمترین وقت به بیشترین بازده برسند.

• مهاجرت:

ایران یکی از کشورهایی هست که بیشترین مهاجر را به دیگر کشورها دارد. این موضوع باعث شده که کلاس‌های خصوصی برای انواع زبان‌های اصلی کشورهای اروپایی و آمریکایی مانند انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و غیره تشکیل شود.
با توجه به دلایل فوق، مشاهده می‌شود که افراد توانمند می‌توانند به راحتی در حوزه تدریس فعالیت نمی‌آیند و کسب درآمد بالایی داشته باشند. تنها موردی که لازم است، یک فضا جهت تدریس است که جورپین با توجه به موارد فوق، سعی در پوشش انواع فضاهای تدریس نموده است. بعنوان مثال، در آزمون‌های مربوط به تیزهوشان، نمونه دولتی و کنکور، اکثرا افراد به صورت گروهی به کلاس‌های بیرون مراجعه می‌کنند. در اینصورت مدرس می‌بایست اقدام به اجاره کلاس درس چند نفره و یا عمومی با ظرفیت کافی نماید. چنانچه برگزاری یک سمینار نیز مد نظر است می‌توان با اجاره سالن اجتماعات در ظرفیت‌های مختلف مخاطبان با تعداد بالا را پوشش داد.  اما در مقاطع بالاتر، غالبا افراد به کلاس خصوصی انفرادی علاقه‌مند هستند که در این صورت نیز، مدرس می‌تواند به اجاره کلاس درس کوچک از جورپین مبادرت ورزد تا علاوه بر رفع نیاز، در هزینه پرداختی اجاره نیز صرفه‌جویی قابل توجهی شود. در شکل زیر، نمایی از انواع حالت‌های اجاره کلاس درس ، اجاره دفتر کار و اجاره سالن اجتماعات که از جورپین میسر است، نشان داده شده است.

اجاره کلاس درس

نحوه اجاره کلاس درس از جورپین

برای اجاره کلاس درس یا اجاره سالن اجتماعات و یا اجاره لپ تاپ جهت تدریس و یا انجام پروژه، می‌توانید در موقعیت جغرافیایی مطلوب برای خود و شخصی که به او تدریس خواهید کرد، اقدام به اجاره نمائید. در مناطق مختلف شهر، اجاره دهندگان مختلف اقدام به اجاره ساعتی کلاس درس یا اجاره دفتر کار نموده‌اند و هزینه اجاره را بر اساس ساعت اعلام نموده‌اند. پس از انتخاب اجاره دهنده، می‌توانید آن کلاس درس را برای چند ساعت رزرو کنید و بر اساس میزان ساعتی که استفاده خواهد شد، اجاره را پرداخت نمائید. هزینه پرداختی توسط اجاره کننده نزد جورپین باقی خواهد ماند تا اجاره کننده مطمئن باشد که کلاس درس به او در زمان مناسبی تحویل خواهد داده شد و اگر چنانچه غیر از این باشد، تمامی هزینه پرداختی توسط اجاره کننده، به او باز گردانده خواهد شد.

نوشته ایجاد شد 60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا