راه حل شروع کم هزینه با اجاره تجهیزات ساختمانی

بسیاری از افراد هستند که توانایی بالایی در مهارت‌های فردی و انجام اقدامات خاص مانند بتن کاری، جوشکاری، برش، تعمیر بخش‌های مختلف ساختمان و دیگر مسائل فنی را دارند که در صورت دسترسی به تجهیزات و ابزار کار لازم از طریق اجاره تجهیزات ساختمانی ، می‌توانند فعالیت مستقل خود را داشته باشند و درآمدزایی قاب توجهی داشته باشند. اما در شروع کسب و کار، هزینه اولیه خرید تجهیزات ممکن است یکی از موانع بهره‌مندی این افراد از مهارت‌ها و تخصص‌های فنی خود شود. اما چنانچه به نحوی اقدام به تامین این تجهیزات شود، با آغاز فعالیت و کسب درآمد، خرید تجهیزات در زمان‌های آتی میسر خواهد شد.

جورپین بستری را فراهم آورده است که مراکز و اجاره‌دهندگان مختلف، امکان اشتراک‌گذاری و اجاره تجهیزات ساختمانی و ابزار آلات را با افرادی که به آن‌ها نیاز دارند، داشته باشند تا افراد توانمند بتوانند به سادگی آن‌ها را اجاره و در فعالیت‌های مختلف استفاده نمایند.
حتی چنانچه افراد قادر به خرید تجهیزات هستند، اما اگر در شروع فعالیت خود هستند، بهتر است که ابتدا از طریق اجاره ابزار آلات و تجهیزات اقدام به کسب مهارت بیشتر و همچنین آگاهی بالایی از انواع ابزار آلات و تجهیزات کسب نمایند، سپس تجهیزات مناسبی را با اطلاعات کامل خریداری کنند.

بسیار پیش آمده است که افراد ابزاری را خریداری کرده‌اند و سپس بعد از استفاده متوجه شده‌اند که برای فعالیت آن‌ها مناسب نبوده و مجبور به فروش آن و خرید مجدد نوع دیگر شده‌اند که این امر، هزینه بالایی را تحمیل می‌نماید. اما در صورت اجاره تجهیزات ساختمانی و ابزار آلات که با هزینه اندکی صورت می‌پذیرد، آگاهی حاصل شده و حتی چنانچه مناسب فعالیت نباشد، قابل باز ارسال و تعویض با سهولت بالا است. در ادامه به روند اجاره تجهیزات ساختمانی در جورپین پرداخته شده است.

نحوه اجاره آسان و سریع تجهیزات ساختمانی از جورپین

برای اجاره تجهیز مورد نظر به عنوان مثال اجاره بالابر ، کافیست به وبسایت جورپین مراجعه نمائید، سپس نام ابزار یا تجهیز مورد نظر خود را جست و جو نمائید و یا بر روی گزینه “اجاره کالا” که در بالای صفحه و سمت راست وجود دارد، کلیک کنید تا دسته‌بندی‌های جورپین نمایان شود. در میان دسته‌بندی‌ها، بر روی گزینه “لوازم و تجهیزات صنعتی” مکث کنید تا زیردسته‌های آن دیده شوند.

اجاره تجهیزات صنعتی
طبق تصویر فوق، مشاهده می‌شود که انواع ابزار آلات مورد نیاز برای فعالیت‌های گوناگون مانند اجاره کمپرسور ، اجاره ابزار بتن کاری، اجاره ابزار دقیق و اندازه گیری و دیگر ابزار آلات از جورپین میسر است. بر روی هر کدام از این دسته‌ها اگر کلیک شود، لیست اجاره دهندگان نمایش داده خواهد شد که در شکل زیر نمونه ای از آن مشاهده می‌شود.

اجاره تجهیزات ساختمانی در جورپین
حال با کلیک بر روی ابزار مدنظر خود (به طور مثال اجاره بتن کن )، به صفحه آن برای رزرو خواهد رسید. با تعیین زمان آغاز و اتمام اجاره، هزینه اجاره مشخص خواهد شد که به راحتی با پرداخت آنلاین، قابل انجام است. هزینه اجاره پرداختی توسط جورپین نگه‌داری می‌شود تا زمانیکه ابزار توسط اجاره دهنده به اجاره گیرنده تحویل داده شود. قابل ذکر است که ممکن است که اجاره دهنده، در نظر داشته باشد که کارت شناسایی یا مدرک شناسایی معتبر دیگری را هنگام اجاره کالا از اجاره گیرنده در خواست نماید که این مورد از طریق ارتباط مستقیم اجاره دهنده و اجاره گیرنده انجام خواهد شد.

اجاره موتور برق در جورپین
پشتیبانی جورپین برای اجاره تجهیزات ساختمانی

در تمامی مراحل اجاره ، تماس و مشاوره از تیم پشتیبانی جورپین میسر است. اجاره‌ کنندگان قادر هستند که قبل از اجاره، آگاهی بیشتری از اجاره دهندگان و مقایسه قیمت ها و شرایط هر یک از آن‌ها داشته باشند تا انتخابی دقیق بر اساس نیازمندی مورد نظر خود داشته باشند.

تجهیزات ساختمانی موجود در سایت جورپین برای اجاره:

  • اجاره جرثقیل
  • اجاره بالابر
  • اجاره بتن کن و هیلتی
  • اجاره دریل
  • اجاره چکش برقی
  • اجاره موتور برق
نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا