اجاره تجهیزات پزشکی

نحوه اجاره تجهیزات پزشکی از جورپین

جورپین، پلتفرم آنلاین اجاره انواع کالا اعم از اجاره تجهیزات پزشکی است که اشخاص و کسب و کارها در نقش اجاره گیرنده و اجاره دهنده می توانند در بستر جورپین به صورت بسیار ساده و سریع اما در عین حال با هوشمندی و قابلیت مقایسه انواع اجاره دهنده ها، اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی برای بازه‌ زمانی مورد نظر خود کنند. روند بسیار دقیق و سیستمایتک اجاره در جوریپن، منجر به اخذ نشان دانش بنیان در آبان ماه سال ۱۳۹۷ گردید. جورپین بزرگترین و جامع‌ترین پلتفرم اجاره تجهیزات پزشکی در ایران است که روزانه اقلام مختلفی از تجهیزات پزشکی در آن، اجاره داده و گرفته می‌شوند.  

تجهیزات پزشکی در جورپین با کاربری مختلف وجود دارند. بعنوان مثال چنانچه یک پزشک در ابتدای راه‌اندازی مطب خود است، می‌تواند تجهیزات پزشکی لازم برای تجهیز مطب را مانند اجاره یونیت دندانپزشکی از جورپین اجاره نماید و کار خود را آغاز نمیاد و سپس از محل درآمد مطب به مرور اقدام به خرید تجهیزات نماید. در حالتی دیگر، تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای اشخاص در موقع بیماری قابل اجاره هستند. روزانه عبارات مختلفی از قبیل اجاره ویلچر برقی، اجاره تخت بیمارستانی و غیره در جورپین جستجو می‌شوند. بنابراین جورپین با هدف پوشش نیازهای اجاره تجهیزات پزشکی در دو قالب تامین نیازهای اشخاص مانند بیماران و رفع نیاز کسب و کارها از طریق اجاره تجیزات انواع مطب ها مانند اجاره تجیزات مطب دندانپزشکی ، مطب چشم پزشکی و غیره فعالیت می‌نماید.

در ادامه، مراحل و نحوه اجاره تجهیزات پزشکی در جورپین توضیح داده شده است.

۱ جستجوی تجهیزات پزشکی مورد نظر در جورپین

کاربران جورپین می‌توانند با مراجعه به وبسایت جورپین، در صفحه نخست اقدام به جستجوی اسم تجهیز پزشکی مورد نظر خود مانند تصویر زیر بکنند.

اجاره تجهیزات پزشکی - جورپین

اگر کاربران قصد دارند طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی را مشاهده نمایند، می‌توانند از طریق انتخاب دسته‌بندی نیز اقدام نمایند که در شکل زیر نشان داده شده است.

جورپین - اجاره تجهیزات پزشکی

۲ مقایسه تعداد بالایی از اجاره‌دهندگان تجهیزات پزشکی و شناسایی و انتخاب اجاره دهنده برتر

پس از جستجوی عنوان تجهیزات پزشکی مورد نظر برای اجاره و یا انتخاب از طریق دسته‌بندی، نتایج مشاهده خواهند شد. مشخصات تجهیزات اجاره اعم از ویژگی ها و هزینه اجاره به تفکیک هر یک از اجاره‌دهندگان تجهیزات پزشکی و موقعیت جغرافیای اجاره دهندگان به راحتی قابل مشاهده و مقایسه هستند. در تصویر زیر، نمایی از نتایج برای اجاره تجهیزات پزشکی در جورپین نشان داده شده است.

جستجوی جورپین - تجهیزات پزشکی

اگر بر روی کارت هر یک از تامین کنندگان کلیک شود، اطلاعات بیشتری نیز قابل مشاهده خواهند بود. این اطلاعات شامل شرایط اجاره و نوع وثیقه مد نظر اجاره‌دهنده تجهیزات پزشکی است که ممکن است صرفا وثیقه نقدی درخواست کرده باشد و یا صرفا کارت ملی و یا ترکیبی از این دو مورد را اعلام کرده باشد. در تصویر زیر، برای نمونه شرایط یکی از اجاره دهندگان تجهیزات پزشکی برای اجاره نشان داده شده است.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز - جورپین

۳ رزرو و انجام اقدامات لازم جهت دریافت تجهیزات پزشکی اجاره شده

با طی مراحل قبلی، اجاره‌گیرندگان به آگاهی جامعی از انواع اجاره دهندگان تجهیزات پزشکی دست یافته‌اند و با مقایسه آن‌ها می‌توانند تصمیم نهایی خود را در انتخاب اجاره دهنده مناسب اتخاذ نمایند. در این صورت می‌توانند اقدام به رزرو نمایند که این امر به سادگی با انتخاب زمان آغاز و اتمام اجاره قابل انجام است. برای مثال چنانچه برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز وثیقه نقدی مورد نظر اجاره دهنده باشد، پرداخت نیز در بستر جورپین انجام می‌گیرد، اما اگر وثیقه غیر نقدی نیز مطرح باشد، این امر بایستی به صورت حضوری به اجاره دهنده تحویل داده شود.

رزرو تجهیزات پزشکی برای اجاره - جورپین

۴ بهره‌مندی از پشتیبانی تیم جورپین در تمامی مراحل و فرآیند اجاره تجهیزات

جهت سهولت اجاره ، تیم پشتیبانی جورپین در تمام مراحل اجاره اقدام به پشتیبانی لازم خواهد نمود تا اجاره به خوبی انجام شود. پشتیبانی تیم جورپین شامل خدمات مختلفی است که در زیر به چند مورد از آن‌ها اشاره شده است:

• مشاوره و آگاهی تکمیلی: چنانچه کاربران با جستجو در جورپین، ( به طور مثال اجاره تخت بیمارستانی ) همچنان برایشان سوال و یا ابهامی باقی بود، می‌توانند با تیم پشتیانی جورپین از طریق تماس و یا چت آنلاین موجود در سایت، اقدام بنمایند. تیم جورپین با اتکا به داده‌های تاریخی که از میزان رضایت اجاره گیرندگان از اجاره دهندگان در اختیار دارد، کاربران را در انتخاب اجاره دهنده مناسب راهنمایی خواهند کرد.

• رصد و پشتیبانی جهت ارسال به موقع تجهیزات پزشکی: تیم پشتیبانی جورپین از لحظه رزرو تجهیزات پزشکی توسط اجاره گیرنده، مراحل دیگر را نیز رصد خواهد نمود تا تجهیزات توسط اجاره دهنده به موقع به اجاره گیرنده ارسال شوند. در این مورد، چنانچه اجاره گیرنده مایل باشد، هماهنگی ارسال تجهیزات و هماهنگی وسایل نقلیه را نیز می‌تواند انجام دهد.

در سایت جورپین اقلام متنوع پزشکی برای اجاره موجود است که عبارتند از:

  • دستگاه سی پپ CPAP
  • دستگاه Bipap بای پپ
  • ویلچر ساده و برقی
  • اجاره واکر
  • تخت برقی و تخت مکانیکی
  • تخت یک شکن ، دو شکن و سه شکن
  • تشک طبی ( تشک مواج ، تشک سلولی )
نوشته ایجاد شد 79

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا