کرایه ظروف مجالس - اجاره ظروف

مروری بر اجاره های هفته آخر آذر در جورپین

از این هفته یعنی هفته آخر آذر تصمیم گرفته ایم که هر هفته اجاره هایی که در جورپین اتفاق افتاده است را طی یک مقاله و در قالب گزارش ارائه دهیم تا بیشتر با امکانات و لوازمی که در سایت اجاره جورپین قابل اجاره هستند آشنا شوید و اگر چنانچه قصد دارید توسط بهترین استارتاپ ایران شروع کسب و کار جدید را دارید و یا در فکر داشتن یک شغل دوم برای کسب درآمد بیشتر هستید و یا سوای از همه این موارد می خواهید بدون صرف انرژی شما، کالاها و دارایی هایتان برای شما کسب درآمد کنند پس با مقالات گزارش هفتگی جورپین همراه باشید که ایده های خوبی در انتظار شماست:

مروری بر اجاره تجهیزات نمایشگاهی هفته

یکی از پرکارترین بخش های در سایت اجاره جورپین ، اجاره تجهیزات نمایشگاهی است که هر هفته اقلام بسیاری از این دست اجاره می شوند. وجود حداقل دو نمایشگاه و حداکثر بیش از ده نمایشگاه در هر هفته باعث می شود که این بخش از سایت همواره یک بخش پرکار باشد. اجاره لپ تاپ و اجاره ال سی دی در ابعاد و اندازه های مختلف در این هفته انجام شده است. معمولا قیمت اجاره ال سی دی در سایت اجاره جورپین برای یک دوره نمایشگاهی در یک بازه ۱۲۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان قرار دارد و شرکت هایی که اقدام به اجاره غرفه نمایشگاهی کرده اند، نیاز دارند که برای غرفه خود اقدام به اجاره ال سی دی نمایند تا تیزرهای تبلیغاتی شرکت خود را در طول دوره نمایشگاهی به صورت مداوم به نمایش بگذارند.

معمولا در شرکت هایی که بر محور نرم افزار فعالیت دارند، اجاره لپ تاپ و اجاره تبلت یکی از اصلی ترین اقدام برای برگزاری نمایشگاه است. زیرا که محصولات این شرکت به صورت نرم افزار و یا اپلیکیشن بوده و لازم است که محصولات خود را با استفاده از لپ تاپ و تبلت به بازدیدکنندگان نمایش دهند. در هفته ای که گذشت برای یک سفارش ۸ عدد لپ تاپ اجاره شد که در کنار سایر اقلام مشتری قرار میگرفت.

در کنار مواردی که بیان شد اجاره مبلمان نمایشگاهی که شامل اجاره مبل و نیم ست نمایشگاهی و نیز میز کانتر و صندلی کانتر می شد نیز از جمله اقلامی هستند که به اصطلاح پایه ثابت اقلام نمایشگاهی هستند.

اجاره کرایه ظروف مجالس در هفته ای که گذشت

کرایه ظروف برای مجالس یکی دیگر از پرکارترین بخش های سایت اجاره جورپین است و معمولا در تمامی فصول سال پر رونق است. از آن جهت که در کشور ما به دلیل آنکه انواع مجالس و مراسم برگزار می شود و شامل برگزاری تولد ، برگزاری جشن عقد و عروسی و برگزاری مراسمات مربوط به عزاداری های مذهبی و یا مراسمات یاد بود و ختم همگی جزو مراسمات بوده و برای این قبیل اجاره های کرایه ظروف مجالس موارد زیر در هفته گذشته اجاره شده است:

اجاره میز و صندلی ، اجاره ظروف ، اجاره شف آبمیوه و نسکافه ، چای ساز و سماور جزو اجاره هایی بوده اند که در هفته گذشته انجام شده است. میزهای موجود در سایت اجاره جورپین در انواع مختلف وجود داشته که هم به صورت تکی و جزیره ای می تواند استفاده شود و هم به صورت سراسری و بسته به مهمانی و مراسم این چیدمان صورت میگیرد. صندلی هم نیز در انواع مختلف وجود دارد که صندلی شیواری ، صندلی تاشو و صندلی ناپلئونی بیشترین تعداد درخواست را دارد. البته در این میان اجاره صندلی پلاستیکی نیز یکی از مواردی است که درخواست بالایی دارد که البته همچنان مانند هفته های پیشین در دسته اجاره تجهیزات مراسم ، اجاره صندلی شیواری بیشترین تعداد اجاره را رقم زده است. در سایت جورپین اجاره صندلی شیواری کودک نیز وجود دارد. قیمت اجاره صندلی شیواری معمولا ۵ و ۶ هزار تومان است.

اجاره های جالب این هفته جورپین

معمولا در جورپین درخواست هایی برای اجاره وجود دارد که تا حدودی نادر هستند ولی ما شاهد هستیم که رفته رفته تعداد درخواست ها برای این اجاره ها رو به افزایش است. یکی از این موارد اجاره لوازم سرگرمی است که اجاره فوتبال دستی و آن هم از نوع فوتبال دستی ۳۰ نفره نکته جالب آن است. معمولا در این دسته به صورت روزانه اجاره صورت میگیرد و چنانچه قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید حتما به مقوله اجاره در این دسته بیندیشید چرا که با توجه به شرایط اقتصادی کنونی تعداد درخواست های اجاره ( برای مثال اجاره کوله پشتی و اجاره کیسه خواب ) بالا است. اجاره کوله کودک دیوتر نیز در این هفته جزو درخواست های این هفته سایت اجاره کالا جورپین بوده است.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا