اجاره ویلا - جورپین

اجاره سفر و سرگرمی یکجا!

اگر هزینه های سفر در چند سال پیش را با هم مقایسه کنیم، متوجه یک تغییر مهم در ترکیب هزینه های سفر می شویم. آن نکته مهم اینست که دیگر مانند قبل، هزینه اقامت در سفر بعنوان هزینه اصلی محسوب نمی شود و اگر هم حتی باشد، دیگر اختلاف بالایی با سایر اقلام هزینه ندارد. در واقع، عموما بیشترین درصد وزنی مربوط به محل اقامت از قبیل هتل و ویلا و اقامتگاه دیگر نیست که این امر در سفرهای داخلی و نزدیک بسیار با معناتر است.

در یک سفر خوب، انواع دیگر از هزینه ها که می توانند کیفیت سفر و تفریحات سرگرمی های آن را بیشتر کنند، سهم بیشتری به خود گرفته اند که بخش عمده این امر ناشی از تورم بالا در کشور است بخصوص هزینه های مصرفی مانند هزینه های حمل و نقل و مواد خوراکی و غذایی که ارتباط بسیار مستقیمی با نرخ تورم دارند. برای مثال، اگر پیش از گرانی بنزین در آبان ماه، از تهران به رشت سفر می کردیم با یک اتومبیل حدود ۲۰ الی ۳۰ لیتر بنزین مصرف می شد که با بنزین ۱۰۰۰ تومانی به ازای ۱ لیتر حدود ۳۰ هزار تومان می شد اما اکنون حدود ۱۰۰ هزر تومان شده است که با لحاظ هرینه برگشت و هزینه بنزین مصرفی در شهر مقصد، این عدد بیش از ۳۰۰ هزار تومان خواهد شد. در حالیکه هزینه اجاره ماشین در رشت کمتر از این قیمت نیز ممکن است.

حال با لحاظ این تفاسیر، مشاهده می شود که هزینه های اولیه و اصلی سفر مانند حمل و نقل و مواد غذایی افزایش شایان توجهی داشته است. بنابراین برای داشتن یک سفر چند بعدی و تفریحات جانبی بایستی راهکارهای خلاقانه لحاظ کرد تا با کمترین هزینه، بیشترین لذت از سفر بدست آید. در ادامه برخی از این پیشنهادات که قابل دستیابی از طریق سایت اجاره جورپین نیز هستند، بیان شده اند:

– اجاره وسایل مهمانی

زندگی های شهری و آپارتمانی مجال برگزاری مهمانی هایی که مدنظر است را نمی دهد. فضای کوچک و فشرده این فضاها افراد را وا میدارد که به جایی فراخ تر مراجعه کنند. از این رو بسیاری از افراد مقاصد گردشگری را به عنوان فضای برگزاری مهمانی و دورهمی انتخاب می کنند و مهمانان خود را برای یک سفر حتی کوتاه دعوت می کنند. در این میان با اجاره ویلا می توانند به فضای مناسب مهمانی خود دسترسی پیدا کنند ولی با اجاره ویلا تنها فضا تامین شده است و اگر تعداد مهمان ها بالا باشد می توان لازم است سایر لوازم نیز تهیه شود. در این جا با کرایه ظروف مجالس و سایر لوازم می توان تمام کمبود ها را جبران نمود. پس در این میان اگر با مساله تعداد بالای مهمانان روبه رو بودید با اجاره میز و صندلی از قبیل اجاره صندلی شیواری و اجاره صندلی پلاستیکی می توانید مهمانی مجلل خود را داشته باشید.

نکات مهم در اجاره میز و صندلی

در نظر داشته باشید که انتخاب بین اجاره صندلی شیواری یا صندلی پلاستیکی کاملا بستگی به تعداد مهمانان و سطح مهمانی شما دارد. اگر چنانچه تعداد مهمانان بالا باشد اجاره صندلی پلاستیکی قطعا گزینه مناسبی خواهد بود زیرا در تعداد بالا با اجاره صندلی پلاستیکی امر حمل و نقل نیز راحت تر خواهد بود. اما در مهمانان با تعداد پایین مثلا ۲۰ الی ۲۵ مهمان و یا کمتر، اجاره صندلی شیواری قطعا مناسب تر خواهد بود. زیرا شکیل تر بود و برای حمل نقل به دلیل آنکه تعداد پایین است خیلی راحت قابل انجام است. از طرقی سایت اجاره جورپین می توانید به راحتی به انواع میز و صندلی برای اجاره در هر شهری دسترسی داشته باشید و کرایه صندلی قیمت را از طریق این سایت انجام دهید.

اجاره لوازم نورپردازی

یکی دیگر از لوازم مهم و ضروری برای برپایی مراسم اجاره لوازم نورپردازی است که یکی از این موارد اجاره رقص نور و بلک لایت است. شما برای مهمانی خود مخصوصا اگر در وهله نخست با اجاره ویلا مکان خود را مهیا کرده باشید نیاز دارید که یک فضای خاص و ویژه را فراهم نمائید و این امر از طریق اجاره رقص نور و یا اجاره بلک لایت میسر خواهد شد. رقص نور و بلک لایت از جمله لوازم نورپردازی هستند که فضای مهمانی را بسیار متفاوت می سازند. برای این منظور شما لازم است با مراجعه به سایت اجاره جورپین و انتخاب شهر مقصد خود، انواع لوازم نورپردازی را ببنید و با مقایسه قیمت و کیفیت هر یک از آن ها رقص نور و یا بلک لایت و یا هر یک از این وسایل را انتخاب کرده و رزرو نمائید تا بحث نورپردازی مهمانی شما تامین شود.

کرایه سیستم صوتی

حال که با اجاره میز و صندلی و نیز اجاره لوازم نورپردازی المان های اصلی یک مهمانی را فراهم کرده اید لازم است که با کرایه سیستم صوتی از قبیل اجاره اکو و یا اجاره باند اکتیو می توان پخش موسیقی را در مهمانی تامین کرده و با خیال راحت از مهمانی خود لذت ببرید. بسته به آنکه مهمانی شما در فضای باز و یا فضای بسته برگزار شود و یا حتی کوچکی و بزرگی فضای شما تا چه اندازه باشد، نیاز شما به کرایه سیستم صوتی متفاوت خواهد بود. اجاره باند اکتیو همواره یکی از گزینه های مناسب است. اجاره اکو نیز در از قدیم مرسوم بوده و برای بسیاری از مهمانی ها و مراسمات و در مقوله کرایه سیستم صوتی اجاره اکو مطرح بوده است.

در این مقاله سعی شد توضیح داده شود که با اجاره وسایل سفر و مهمانی می توان تمام فضای خود را تغییر داده و لحظاتی شاد و به یاد ماندنی و در عین حال به صرفه را داشت. توضیح داده شد که برای کاهش حجم سفر های برون استانی می توان با اجاره ماشین در شهر مقصد گرانی بنزین را نیز حل کنید. همچنین با اجاره ویلا فضای متناسب برای اقامت و برگزاری مراسم را می توانید داشته باشید و در نهایت با کرایه ظروف مجالس از قبیل اجاره میز و صندلی ( اجاره صندلی شیواری یا اجاره صندلی پلاستیکی ) و اجاره لوازم نورپردازی و کرایه سیستم صوتی یک مهمانی با تمامی امکانات برگزار کنید. در پایان ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که سایت اجاره جورپین تمامی موارد ذکر شده را دارا بوده و شما تنها با چند کلیک و یک درخواست رزرو تمامی این موارد را می توانید اجاره نمائید.

نوشته ایجاد شد 89

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا