اجاره مبلمان نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی از جورپین

چنانچه قصد دارید در یک نمایشگاه غرفه داشته باشید، از مرحله تامین تمامی تجهیزات تا مرحله طراحی و دکوراسیون غرفه را می‌توانید با جورپین به صورت یک جا و در قالب خدمات یکپارچه داشته باشید.
جورپین بزرگترین پلتفرم آنلاین اجاره و مرجع اصلی اجاره تجهیزات نمایشگاهی در ایران است که جهت حضور در نمایشگاه، اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه ، اجاره مبلمان نمایشگاهی ، اجاره لپ تاپ ، اجاره پرینتر ، اجاره ال سی دی و هر آنچه جهت حضور در نمایشگاه لازم است را به راحتی اجاره کنید.


چرا جورپین انتخاب اول برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی است؟

۱ جامعیت تامین کنندگان جورپین و امکان مقایسه اجاره دهندگان مختلف و انتخاب بهترین اجاره دهنده

تجهیزات نمایشگاهی عرضه شده در جورپین اعم از اجاره لپ تاپ ، تبلت ، ال سی دی ، رول آپ و غیره توسط مراکز اجاره متعددی تامین شده است. این امر امکان مقایسه اجاره دهندگان مختلف تجهیزات نمایشگاهی را میسر نموده است که منجر به انتخاب درست از منظر هزینه اجاره و همچنین تطبیق بالا با خواسته‌های اجاره گیرندگان باشد. همچنین فعالیت جورپین شامل تمامی اقصی نقاط کشور است و اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مشهد، اصفهان، رشت و دیگر کلان شهرها با پوشش بالایی میسر است. در شکل زیر، تصویری از نتایج جستجوی تجهیزات نمایشگاهی در جورپین آورده شده است. همانطور که مشاهده می‌شود، نتایج شامل اجاره دهندگان متعددی است.


جهت بررسی بیشتر، با کلیک بر روی هر یک از اجاره دهندگان که در عکس فوق مشاهده می‌شوند، به صفحه شخصی اجاره دهنده ارجاع داده می‌شود که در آنجا، اطلاعات تکمیلی جهت اجاره اعم از شرایط اجاره و عکس های تجهیزات نمایشگاهی آورده قابل مشاهده هستند. با تعیین روز شروع و اتمام اجاره، هزینه نهایی اجاره که بر اساس فرمول مشخصی و لحاظ هزینه اجاره روزانه، هفتگی و ماهانه محاسبه می‌شود، بدست خواهد آمد.

اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه
۲ پشتیبانی جورپین در تمام مراحل اجاره از نقطه دریافت تجهیزات تا تحویل مجدد به اجاره دهنده

در حین اجاره از جورپین اعم از اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه ، پشتیبانی‌های گوناگون اعم از هماهنگی و حصول اطمینان از وضعیت موجودی اجاره دهنده و ارسال به موقع تجهیزات به نمایشگاه انجام خواهد شد. همچنین به منظور انتخاب اجاره دهنده برتر، تیم پشتیبانی جورپین مشاوره لازم را بر اساس سطح رضایتمندی اجاره گیرندگان قبلی از اجاره دهندگان، ارائه خواهد نمود. در زمان ارسال تجهیزات نمایشگاهی به اجاره گیرنده نیز، تیم پشتیبانی جورپین هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد تا اتمام فرآیند اجاره نیز به خوبی صورت بپذیرد. پاسخگویی و پشتیبانی تیم جورپین به صورت پیوسته بوده و محدودیتی از لحاظ روزهای تعطیل و غیرکاری وجود ندارد.

۳ برخورداری کامل از خدمات جانبی – طراحی غرفه نمایشگاهی

جورپین یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دانش بنیان توسعه فناوری آسو است که شرکت معماری آسو نیز از دیگر زیرمجموعه‌های آن است. یکی از خدمات تخصصی شرکت معماری آسو، طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی است. لحاظ اصول مختلف اعم از هارمون و هماهنگی طراحی با برند سازمان از جمله مواردی است که با دقت بالایی انجام می‌شود. در واقع پیش از اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی از جورپین، صاحبان کسب و کارها نخست می‌توانند از طریق تعامل با شرکت معماری آسو، طراحی غرفه و چیدمان را نهایی سازند و سپس بر اساس آن، اقدام به تهیه تجهیزات از تامین کننده مناسب در بازار نمایند.

همچنین تیم گرافیست مجموعه، تدوین و تهیه کاتالوگ‌ نمایشگاهی را برای شرکت‌ها جهت ارائه به بازدیدکنندگان انجام می‌دهد. کاتالوگ‌ ها قابلیت تهیه در سطوح تخصصی مختلف را دارند تا پوشش مناسبی از طیف وسیعی از بازدیدکنندگان را داشته باشد. در مجموع، با اجاره مبلمان نمایشگاهی از جورپین و دریافت خدمات طراحی و دکوراسیون توسط شرکت معماری آسو، با کمترین صرف زمان و هزینه، بیشترین کیفیت و دقت در تجهیز و برگزاری غرفه نمایشگاهی حاصل خواهد شد و دیگر نیاز به مراجعه مجزا به اجاره دهندگان و طراحان غرفه نیست.

با توجه به آنچه بیان شد مجموعه آسو و جورپین به صورت تواما خدمات زیر را در زمینه حضور در نمایشگاه ارائه می‌دهند:

  • طراحی غرفه نمایشگاهی
  • چیدمان غرفه نمایشگاهی
  • ساخت انواع کانتر نمایشگاهی
  • اجاره لپ تاپ و ال سی دی
  • اجاره تبلت و گوشی موبایل
  • اجاره کولر و بخاری
نوشته ایجاد شد 60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا