اجاره تجهیزات نورپردازی

اجاره صفر تا صد تجهیزات مراسم و مهمانی از جورپین

اگر قصد اجاره تجهیزات مراسم دارید، می‌توانید از طریق جورپین صفر تا صد وسایلی را که لازم دارید به صورت یکجا و ساده اجاره کنید. جورپین اجاره دهندگان سطح شهر را به اجاره کنندگان متصل می‌نماید و امکان اجاره از نزدیک‌ترین اجاره دهنده با بهترین قیمت را فراهم نموده است. همچنین تیم پشتیبانی جورپین، حمایت‌های لازم جهت ارسال به موقع از طریق اجاره دهنده به منزل شما را انجام می‌دهد. همچنین کیفیت کالاهای ارسالی نیز مدنظر جورپین قرار می‌گیرد تا با کیفیت هر چه بیشتر، مهمانی و مراسم شما برگزار شود. در ادامه، نمونه‌هایی از وسایلی که برای یک مراسم می‌توانید از جورپین اجاره کنید، بیان شده‌اند تا مشاهده نمائید هنگام برگزاری مهمانی هیچگونه دغدغه از بابت کمبود وسایل پذیرایی و تجهیزات مراسم از جمله اجاره میز و صندلی نخواهید داشت.
۱٫ اجاره تجهیزات نورپردازی
اکر قصد برگزاری یک مهمانی مهیج با جنب و جوش و تحرک بالا دارید، می‌توانید اجاره تجهیزات مراسم از قبیل اجاره تجهیزات نورپردازی ، اجاره رقص نور ، اجاره پرده ال ای دی ، اجاره گردون ، اجاره ریسه شلنگی و بسیاری لوازم دیگر را از جورپین لحاظ نمائید. در شکل زیر، نمایی از نتایج جست و جو در این گروه از وسایل در جورپین نشان داده شده‌اند.

اجاره تجهیزات نورپردازی - جورپین

قابل ذکر است که بسیاری از وسایل فوق، با مشخصات فنی متفاوت قابل اجاره هستند. برای نمونه، اجاره رقص نور در دو حالت اجاره رقص نور لیزری و اجاره رقص نور خطی و حتی اجاره رقص نور بارانی در کنار اجاره میز و صندلی قابل انجام است. بعنوان مثال دیگر، اجاره پرده ال ای دی نیز در ابعاد مختلف و بسته به آنکه مساحت خانه شما چقدر است، می‌تواند مد نظر قرار بگیرد که اجاره پرده ال ای دی ۲ در ۳ یکی از این موارد است.
۲٫ اجاره سیستم صوتی
اگر شما قصد اجاره تجهیزات نورپردازی بیان شده در مورد اول را دارید، اجاره سیستم صوتی نیز بعنوان وسایل مکمل برای برگزاری مهمانی لازم خواهد بود. جورپین در این گروه از کالاهای مورد نیاز برای مهمانی نیز انواع اقسام آن را پوشش داده است. اجاره باند ، اجاره میکسر ، اجاره میکروفون ، اجاره کابل صدا و غیره بخشی از انواع سیستم های صوتی هستند که برای مهمانی می‌توانید از جورپین اجاره نمائید. همچنین این موارد در تمامی حالت‌های ممکن شامل اجاره باند اکتیو JBL ، اجاره باند پسیو RFC 715 ، اجاره باند جفت ، اجاره میکروفون یقه ای ، اجاره میکروفون دستی ، اجاره باند فلش خور و غیره قابل انجام است. در شکل زیر، نمایی از انواع تجهیزات جذاب سیستم صوتی در جورپین را مشاهده می‌کنید.

اجارخ سیستم صوتی

۳٫ کرایه ظروف مجالس
برای پذیرایی از مهمان‌های خود، نخست نوع پذیرایی مطلوب خود را لحاظ نمائید و محدودیتی از لحاظ نوع وسایل لازم برای خود متصور نشوید. زیرا با اجاره تجهیزات مراسم و کرایه ظروف مجالس ، تمامی اقلام لازم برای پذیرایی برای انواع مهمانی‌ها با شرایط متفاوت را پوشش داده است که صرفا بخشی از آن‌ها در شکل زیر نشان داده شده است.

کرایه ظروف مجالس

اگر نوع مهمانی شما نسبتا رسمی است، علاوه بر اجاره سیستم صوتی ، احتمالا برای مهمانان ناهار و یا شام تدارک دیده‌اید. در این صورت می‌توانید در زمره اجاره تجهیزات مراسم اجاره شف غذا از جورپین که بسیار زیبا و در طرح‌های طلایی و دیگر رنگ‌های درخور مهمانی هستند را در نظر بگیرد. در شف غذا می‌توانید انواع مدل غذا را بگذارید و در واقع فضای مهمانی را به سمت یک مهمانی سلف سرویس سوق دهید. همچنین می‌توانید با اجاره میز و صندلی در نواحی مختلف خانه یا حیاط خانه قرار دهید تا افراد به صورت گروهی و فردی غذای خود را میل کنند که اجاره میز گیپوردار ، اجاره میز کوئین ، اجاره میز مستطیل و دایره و غیره بخشی از آن‌ها هستند. اگر چنانچه فضای مهمانی بیشتر متمایل به فضای شادی و هیجانی است و طیف سنی افراد نیز پائین است، می‌توانید اجاره میز بار ، اجاره میز سوآرز را نیز در نظر داشته باشید که نورپردازی بسیار جالبی را دارند.

نوشته ایجاد شد 60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا