هیجان دورهمی‌ها با اجاره فوتبال دستی برای خانه از جورپین

فوتبال دستی تفریحی است که بخشی از خاطرات کودکی و به نحوی نوستالژی اکثر افراد محسوب می‌شود. در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ مراکزی بودند که در داخل سالن آن‌ها چند میز فوتبال دستی قرار داده می‌شد و افراد یک محله می‌توانستند به آنجا بروند و در قالب تیم‌های چند نفره، با اجاره فوتبال دستی دو نفره و یا فوتبال دستی ۴ نفره سرگرم شوند. اما در دهه ۸۰، به علت افزایش انواع بازی‌های رایانه‌ای مانند پلی استیشن، دیگر کسب و کار مراکز فوتبال دستی با کاهش اقبال مواجه شد و اکنون دیگر به سختی می‌توان این مراکز را پیدا نمود.

با این وجود، همچنان عده زیادی طرفدار بازی فوتبال دستی هستند و این موضوع باعث شده که دسترسی به فوتبال دستی از طریق اجاره آن‌ها امکان‌پذیر شود. امروزه اجاره فوتبال دستی توسط مراکز بسیاری انجام می‌شود که با توجه به گسترش زیرساخت حمل و نقل نیز، افراد به راحتی یک فوتبال دستی را اجاره می‌نمایند و در درب خانه از طریق پیک تحویل می‌گیرند و سپس آن را باز می‌فرستند.
برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر به فوتبال دستی، پلتفرم جورپین اقدام به همکاری با مراکز اجاره فوتبال دستی در اقصی نقاط شهر نموده تا افراد بتوانند از نزدیک‌ترین مرکز اجاره فوتبال دستی ، اقدام به اجاره انواع فوتبال دستی ۲ نفره و فوتبال دستی ۴ نفره و یا حتی فوتبال دستی گروهی در دورهمی ها و مراسم ها بکنند. در اینصورت هزینه حمل و نقل بسیار کمتری نیز پرداخت خواهند کرد.

اجاره فوتبال دستی از سایت جورپین

برای این منظور، کافیست به وبسایت جورپین مراجعه کنید و سپس به بخش اجاره وسایل بازی و سرگرمی بروید. مشاهده خواهید کرد که انواع فوتبال دستی توسط مراکز مختلف به اجاره گذاشته‌ شده که این موضوع، امکان مقایسه اجاره دهندگان فوتبال دستی از لحاظ قیمت را نیز فراهم نموده است.

اجاره فوتبال دستی - جورپین
پس از اجاره فوتبال دستی ، بهتر است نکاتی را لحاظ نمائید که استفاده مناسبی از فوتبال دستی کنید و همچنین آسیبی به آن نرسد. برخی از مهم‌ترین نکات شامل موارد زیر هستند:

• قرارگیری فوتبال دستی در مکان مناسب

زمانیکه فوتبال دستی را در درب منزل دریافت کردید، انتخاب محل مناسب برای گذاشتن آن را در اولویت قرار دهید. محلی که انتخاب می‌کنید بایستی به گونه‌ای باشد که چهار پایه فوتبال دستی بر روی آن ثابت باقی بماند و در حین بازی، تکان نخورد. زیرا تکان‌های زیاد فوتبال دستی، علاوه بر عدم تعادل پایه‌های آن، منجر به کاهش کیفیفت و دقت بازی می‌شود.

• عدم چرخش دسته‌های فوتبال دستی

بسیاری از افراد علاقه مند به چرخاندن ۳۶۰ درجه دسته‌های بازی در فوتبال دستی هستد تا شدت ضربه به توپ فوتبال دستی افزایش یابد. علاوه بر آنکه افراد علاقه‌مند و حرفه‌ای در فوتبال دستی، این کار را خلاف قانون بازی فوتبال دستی می‌دانند، این کار باعث شل شدن دسته‌‌ها می‌شود.

• عدم ضربه دسته‌های بازی به دیواره‌های فوتبال دستی

برخی از افراد، در حین بازی و بخصوص در شروع بازی، برای حواس پرتی حریف اقدام به ضربه دسته فوتبال دستی به دیواره فوتبال دستی می‌کنند و سپس ضربه را می‌زنند. این امر نیز در یک بازی حرفه‌ای فوتبال دستی جایز نیست. همچنین می‌تواند باعث آسیب دسته‌های فوتبال دستی و آدمک‌هایی که در مجاورت دیواره‌های فوتبال دستی قرار دارند، بشود.

• عدم روغن کاری فنرهای موجود در فوتبال دستی

فوتبال دستی دارای بخش‌هایی مانند فنرهای دسته‌ها است که بایستی در دوره زمانی مرتب روغن‌کاری شوند و این امر باید متناسب با نیاز فوتبال دستی صورت پذیرد. به همین خاطر از روغن کاری فوتبال دستی در خانه ممانعت شود. زیرا عدم روغن کاری مناسب، باعث نشست روغن به بخش‌های مختلف فوتبال دستی و خرابی آن‌ها می‌شود.

• عدم تکیه بر کناره‌های فوتبال دستی

عموما در حین بازی فوتبال دستی، برخی دیگر از افراد که در حال تماشا هستند و یا منتظر هستند که نوبت آن‌ برسد، به فوتبال دستی تکیه می‌کنند و وزن خود را بر آن تحمیل می‌کنند. این امر می‌توانند باعث آسیب به پایه‌ها و اسکلت کلی فوتبال دستی شود. لذا می‌توانید با قرار دادن تعدادی صندلی در اطراف فوتبال دستی، از این امر جلوگیری کنید.

سایر امکانات جورپین در زمینه بازی و سرگرمی

اجاره لوازم ورزشی از جمله اجاره لوازم کوهنوردی و لوازم بازی و سرگرمی کودکان از جمله سرسره بادی ، تاب و سایر موارد که در جشن تولد و مهدکودک استفاده می شود نیز از طریق جورپین امکان پذیر است.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا