اجاره اسباب بازی - جورپین

اعجاز اسباب بازی در مغز و سلامت کودکان!

اولین نکته ای که پس از شنیدن کلمه “اسباب بازی” به ذهن بسیاری از مردم خطور می کند مربوط به جنبه بازی و سرگرمی اسباب بازی هست. این در حالیست که تاثیرات اسباب بازی ها مانند سرسره بادی و قلعه بادی و خانه بادی بسیار فراتر از مقوله سرگرمی کودکان است و طیف گسترده ای اعم از تواتمندسازی مغز کودکان برای تحلیل، توانمندسازی ذهن کودکان در مقابله با استرس، سلامت روحی و شادابی بیشتر و بسیاری موارد دیگر برخی از این تاثیرات هستند.

بنابراین، تمامی والدین باید در سنین کودکی فرزاندان خود، انواع اسباب بازی با کارکرد مختلف را برای کودکانشان فراهم کنند. بازی های فکری، جسمی مانند سرسره بادی و قلعه بادی، گروهی و غیره نمونه هایی از انواع مدل بازی ها هستند.

اجاره اسباب بازی به جای خرید آن

متاسفانه شرایط فعلی اقتصاد ایران از یک سو قدرت خرید عموم مردم را کاهش داده و از سوی دیگر قیمت اسباب بازی را که یک کالای وارادتی در ایران است را افزایش شدید داده است. اما خوشبختانه، طبق معمول که استارتاپ ها بسیاری از مشکلات و چالش های کشور را در حال برطرف کردن هستن، در حوزه اسباب بازی نیز می توان به استارتاپ ها اتکا کرد! در این میان، سایت اجاره جورپین بعنوان جامع ترین پلتفرم اجاره آنلاین در کشوز که توسط تیمی از دانشجویان دانشگاه شریف تاسیس شده، اجاره اسباب بازی برای مثال اجاره سرسره بازی اسباب بازی کودکان در انواع اقلام آن از قبیل اجاره سرسره بادی و اجاره قلعه بادی و بسیاری دیگر از موارد را که در سایت اجاره جورپین قابل مشاهده هستند را میسر نموده است.

از اینرو، دیگر لازم نیست که پدر و مادران نگران سلامتی کودکان خود از لحاظ تامین اسباب بازی باشند و با هر بودجه ای که در اختیار دارند، می توانند اقدام به اجاره مدل های مختلف اسباب بازی اعم از اجاره سرسره بازی و اجاره قلعه بادی کنند و مجبور به پرداخت هزینه بالا برای خرید آن ها نباشند. این نکته هم مهم است که لحاظ شود که اساسا کودکان تنوع طلبی را دوست دارند و بعد از مدتی بازی با یک اسباب بازی از آن سیر شده و مایل به تجربه اسباب بازی هستند.
داده تاریخی از انواع اجاره های جورپین نیز گواهی بر این قضیه است. در ماه های اخیر که گرانی افزایش قابل توجهی داشته، تعداد اجاره قلعه بادی و اجاره سرسره بازی نیز افزایش قابل توجهی در جورپین داشته است. اجاره خانه بادی نیز از دیگر مثال هایی است که همواره مورد اقبال بوده است، زیرا با اجاره خانه بادی دیگر نگرانی اشغال فضای خانه از بین خواهد رفت.

قابل ذکر هست که تیم جورپین در حال توسعه بسیار و حضور در تمامی شهرهای ایران هست تا بستر مناسبی برای فراهم شدن اسباب بازی کودکان عزیز ایران زمین که آینده کشور به آن ها وابسته است را فراهم کند.

اجاره لوازم مهمانی و کمک به اقتصاد خانوار

مبحثی که در زمینه اجاره اسباب بازی بیان گردید دز بسیاری از زمینه های دیگر نیز صادق است. از آنجا که افزایش قیمت محصولات در همه طبقه بندی محصولات وجود داشته لذا انواع وسیله ها را میتوان با اجاره کم هزینه برای مدت مشخص بهره برد و لذا این امر کمک میکند که در همه بخش های زندگی به شادی و رفاه رسید. از این جمله اجاره تشریفات مجالس از جمله کرایه ظروف مجالس است که کمک می کند تا علاوه بر حفظ محیط زیست و دوری از مصرف گرایی صرف به شادی و آسایش رسید.

کرایه ظروف مجالس و استفاده از ظروف اجاره ای برای مجالس هم راستا با ایده های محیط زیستی بوده و به جای تولید هزاران زباله پس از پایان هر مراسم و مهمانی می توان قدمی اساسی برداشت.  همه مواردی که بیان شد در این راستا بود که با اجاره لوازم مهمانی و بدون صرف هزینه زیاد و حتی دغدغه خرید لوازم مهمانی و پس از آن نیز نگهداری آن ها در منزل می توان لحظاتی شاد و مفرح را رقم زد.

اجاره و تنوع طلبی

در این مقالهع سعی شد با تکیه بر جنبه های تنوع طلبی کودکان و نیز مشکلات اقتصادی که این روزها گریبان گیر اقتصاد خانواده ها شده است بابی را مطرح نمود تا بدین وسیله با صرف هزینه بسیار پایین بتوان به نیاز تنوع طلبی کودکان و نوجوانان پاسخ مثبت داد. از این رو با مطرح نمودن مبحث اجاره اسباب بازی به طور کلی و اجاره لوازم مهمانی برای مواقع خاص از جمله تولد کودکان به این نیاز آنها اهمیت داد. در یک مهمانی تولد برای فرزند خود قطعا لازم است که با اجاره تم تولد یک تم تولد هیجان انگیز را برای او تداعی کرد و با اجاره مواردی خاص از جمله اجاره کنسول بازی و اجاره فوتبال دستی یا ایرهاکی تنوع را به مهمانی تولد او بازگردانید.

اجاره تم تولد در انواع رنگ ها و طرح های مختلف در سایت اجاره جورپین موجود بوده و حتی می توان با اجاره لوازم خاص پذیرایی از جمله اجاره چشمه شکلات در در زمره ظروف اجاره ای قرار می گیرد، یک سورپرایز عالی برای فرزند خود ساخته و شب تولد او را غرق در شکلات کنید.

چشمه شکلات یا فواره شکلات ابزاری است که با استفاده از آن می توانید هر خوراکی را آغشته به شکلات کرده و به این صورت عمل میکند که شکلات را ذوب کرده و از یک فواره به صورت آبشار سرازیر می کند تا کودکان خوراکی های خود را به شکلات آغشته کنند. این امر برای کودکان بسیار لذت بخش است و با اجاره چشمه شکلات قطعا از مهمانی تولد خود نهایت لذت را خواهد برد.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا