اجاره میز و صندلی

در اجاره میز و صندلی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اجاره میز و صندلی از جمله مواردی است که ممکن است در برگزاری انواع مجالس و دورهمی‌ها پیش آید و نیاز است که چنانچه قصد اجاره تشریفات مجالس به خصوص اجاره میز و صندلی را دارید به آن توجه ویژه داشته باشید. در اینجا ابتدا به بررسی انواع میز و صندلی جهت اجاره پرداخته می شود و در پایان نیز در مورد انواع میز و صندلی که می توان برای برگزاری مجالس و مهمانی ها اجاره کرد، توضیحات بیان می شود.

انواع میز برای اجاره

زمانی که بحث اجاره میز پیش می آید، نکاتی از قبیل اجاره قابلیت جمع شوندگی و قابلیت حمل آسان آن در کنار کارایی و کاربرد و نیز زیبایی آن مطرح می شود. جنس میز نیز یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در انتخاب آن است و هر میز با جنس خاص دارای مزیت ها و محدودیت هایی است. به طور مثال زمانی که به سراغ اجاره میز و صندلی پلاستیکی می روید سبک بودن و قابلیت حمل آسان آن مزیت است ولی ممکن است به لحاظ زیبایی به زیبایی میزهای چوبی نباشد. از این رو لازم است رومیزی شکیل نیز برای آن در نظر گرفته شود تا بدین ترتیب جلوه خاص خود را در مجالس شما داشته باشد.

جنس میز

میز ها در انواع مختلف پلاستیکی ، فلزی ، چوبی و فایبرگلاس وجود دارند. میز ها با جنس های ترکیبی نیز یکی دیگر از گزینه ها هستند. به عنوان مثال سطح روی میز می تواند از شیشه باشد و بدنه میز چوبی و یا فلزی. هر یک از جنس ها نیز قابلیت های خود را دارند. میز فلزی و چوبی نسبت به بقیه موارد سنگین بوده و زیبایی خاصی را به مجالس می بخشد.

از این رو می توان برای برپایی مجالس صمیمی و کوچک دورهمی از میزهای چوبی و فلزی استفاده کرد و برای مجالس بزرگ که به تعداد بالای میز نیاز است از میزهای سبک بهره برد. بدیهی است که به لحاظ هزینه کرایه صندلی نیز هزینه کرایه صندلی پلاستیکی از انواع دیگر کمتر بوده و لذا گزینه مناسب مهمانی های بزرگ و با تعداد نفرات بالا است. همچنین این نوع میز در حمل و نقل نیز به وسیله حمل و نقل کمتری نیاز دارد چرا که می توان آن ها را به ترتیبی چید که فضای کمتری اشغال کند.

ظرفیت میز

میز ها در ظرفیت های مختلف وجود دارند. ظرفیت های دو نفره، چهار نفره، شش نفره و هشت نفره ظرفیت های مرسوم هستند که برای اجاره تشریفات مجالس معمولا از ظرفیت های چهار ، شش و هشت استفاده می شود. ابعاد میز طرفیت آن را مشخص می کند و میز های مربعی معمولا چهار نفره بوده و میزهای مستطیلی برای شش و هشت نفره در نظر گرفته می شوند.

چنانچه نیاز باشد که چیدمان میزها به صورت جزیره ای باشد و هر میز و صندلی برای تعدادی از مهمان ها رد نظر گرفته شود معمولا آنها را به صورت جدا می‌چینند. اما اگر لازم باشد چیدمان به صورت متمرکز باشد، معمولا از چیدمان میزهای چهار نفره و شش نفره در کنار هم به یک میز با ظرفیت های بالاتر دست یافت. برای این منظور با اجاره رومیزی در ابعاد مناسب می توان به یک میز طویل یکپارچه در اجاره تشریفات مجالس رسید.

نوع میز

میزها را در دو حالت ساده و تاشو می توان دسته بندی کرد. میزهای تاشو به دلیل قابلیت استفاده راحت در اجاره میز و صندلی معمولا مورد توجه بیشتری قرار دارند. آنچه حائز اهمیت است که زمانی که اقدام به اجاره تجیهزات مراسم می کنید باید سبکی و راحتی حمل  نقل را به عنوان یکی از فاکتورهای مهم در نظر داشته باشید چرا که هر چه حجم وسایل بالاتر باشد بایستی وسیله حمل و نقل بزرگتری در نظر گرفته شود و خود این مورد هزینه اجاره را افزایش می دهد. این مورد یکی از مورادی مهمی است که در هزینه کرایه صندلی نیز باید مورد توجه قرار داد.

انواع صندلی برای اجاره

صندلی ها به دلیل فرم ها و اشکال مختلفی که دارند در انواع متنوع تری یافت می شوند و بنا بر این در اینجا می خواهیم انواع مختلف اجاره صندلی را نام ببریم که در بحث اجاره تشریفات مجالس مطرح می شود.

اجاره صندلی شیواری

صندلی شیواری یکی از انواع صندلی هاست که معمولا برای مجالس مجلل استفاده می شود. این نوع صندلی از یک پشتی بلند با صورت شیدر تشکیل شده است و معمولا در رنگ های خاصی وجود دارد. رنگ غالب آن سفید بوده و در رنگ طلایی نیز به صورت محدود استفاده می شود. معمولا در تالارها که تمامی امکانات را در یک جا گرد آورده اند از صندلی شیواری استفاده شده است اما چنانچه بخواهید مهمانی و مجالس خود را در منازل برگزار کنید می توانید با اجاره صندلی شیواری محیطی مشابه تالار را در منزل جلوه سازی نمایید.

اجاره صندلی ناپلوئنی

صندلی ناپلوئنی یکی دیگر از انواع صندلی است که بسیار مشابه صندلی شیواری است و تنها تفاوت آن در پشتی آن است که به صورت فرم دار است. موارد استفاده و اجاره صندلی ناپلوئنی نیز مشابه صندلی شیواری برای مجالس مجلل است و در اجاره تشریفات مجالس به همراه کرایه میز و صندلی انجام می شود. ولی محبوبیت و اقبال صندلی شیواری جهت اجاره همچنان بیشتر است.

اجاره صندلی تاشو

تا اینجا به دو نوع صندلی اشاره شد که در اجاره تشریفات مجالس برای مجالس مجلل تر استفاده می شود. اما چنانچه تعداد مهمان های مجلس زیاد باشد طبیعتا گزینه بهتر اجاره صندلی تاشو است. صندلی های تاشو در تعداد بالا قابل اجاره هستند. قابلیت حمل آسان داشته و در رنگ های متنوع موجود می باشند. این صندلی ها در رنگ های متنوع طلایی، سورمه ای، سفید، آبی، قرمز و سایر رنگ ها موجود هستند.

مواردی که بیان شد جهت شناخت شما از انواع میز و صندلی بوده که در زمان کرایه میز و صندلی به کمک شما آمده و در انتخاب درست راهگشا خواهد بود. چنانچه قصد دارید انواع وسایل را از یک جای مطمئن و با پشتیابی مناسب اجاره کنید می توانید از سایت اجاره کالا جورپین استفاده کنید. تمامی وسایل و به هر تعدادی که لازم دارید را می توانید برای شهرهای مختلف از جورپین اجاره کنید.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا