میز کانتر نمایشگاهی - جورپین

صفر تا صد اجاره تجهیزات نمایشگاهی با جورپین

برای حضور در نمایشگاه از طریق غرفه نمایشگاهی دو اقدام اصلی زیر لازم است:
۱ مرحله نخست طراحی و دکوراسیون مناسب غرفه نمایشگاهی
۲ تجهیز غرفه از طریق اجاره تجهیزات نمایشگاهی مناسب

اهمیت دکوراسیون و طراحی غرفه نمایشگاهی از آنجا ناشی می‌شود که هدف اصلی از حضور در نمایشگاه از طریق غرفه، شناسایی برند به مشتریان و افراد جدید است.

لذا فرض کلی بر این اساس است که افرادی که در نمایشگاه هستند و مخاطب بالقوه غرفه هستند، پیش زمینه ذهنی و شناخت قبلی از برند کسب و کار داخل غرفه ندارند. به همین سبب، در وهله نخست بایستی جذب بازدیدکنندگان به غرفه صورت پذیرد که این امر زمانی به درستی انجام خواهد شد، که اصول زیبایی و طراحی غرفه نمایشگاهی به خوبی انجام شده باشند. زیرا نمایشگاه‌ها معمولا مملو از غرفه‌های مخلتف هستند که نزدیک به یکدیگر واقع شده‌اند و منجر می‌شود که نگاه یک بازدید کننده به صورت متمرکز بر روی یک غرفه نماند.

این موضوع، جذب اولیه بازدیدکننده را پیچیده می‌نماید و از اینرو، بایستی به اهمیت تاثیر اولیه یا به اصطلاح – first impression – توجه ویژه داشت. از این رو، دورنمای غرفه از لحاظ رنگ، دکوراسیون و نحوه چیدمان داخل آن می‌تواند جذب یا دفع بازدید کننده را همراه داشته باشد، بنابراین باید توجه داشت که قبل از اجاره مبلمان نمایشگاهی ، دقت نظر کافی در مسائل طراحی غرفه وجود داشته باشد تا عواقب ضرب المثل معروف “خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج” پیش نیاید.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

عوامل مهم در طراحی غرفه نمایشگاهی

– هارمونی مناسب هویت برند سازمان با رنگ غرفه
– نصب لوگو در محل مناسب غرفه جهت بیشینه‌سازی جلب توجه
– قرارگیری ال سی دی جهت پخش محتوی مناسب و مرتبط
– چیدمان مناسب مبلمان داخل غرفه جهت پذیرش بازدیدکنندگان بیشتر

پس از طراحی، اجاره تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه در مرحله دوم می‌بایست انجام شود.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی از چند منظر به شرح زیر حائز اهمیت است:

• تطبیق بالای طراحی معماری با واقعیت: جهت حداکثرسازی عینیت طراحی غرفه با واقعیت پس از چیدمان و تجهیز غرفه ، مستلزم دستیابی به تجهیزات طراحی شده غرفه و امکان اجاره آن‌ها است.
• اجاره تجهیزات نمایشگاهی سالم و با کیفیت: صحت عملکرد تجهیزات نمایشگاهی بسیار مهم است تا پس از تجهیز غرفه ، مشکل خاصی در روند طبیعی آن بوجود نیاید.
• قیمت مناسب: ایجاد غرفه نمایشگاهی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی، بایستی توجیه اقتصادی داشته باشد. به همین سبب، اجاره تجهیزات نمایشگاهی با قیمت مناسب، می‌تواند بازدهی و اثربخشی غرفه را بهبود دهد که این امر مستلزم شناسایی اجاره دهنده مناسب و برتر تجهیزات نمایشگاهی است.
• زمان مناسب تحویل: تجهیزات نمایشگاهی اجاره شده بایستی در زمان مقرر و مناسبی تحویل داده شوند تا از تاخیر در راه اندازی غرفه ممانعت جدی شود.

برای هر یک از موارد فوق، جورپین خدمات ویژه ای را لحاظ نموده است. جورپین کامل‌ترین پلتفرمی است که در آن، اجاره‌دهندگان مختلف اقدام به اجاره تجیهزات نمایشگاهی نموده‌اند.

میز و صندلی نمایشگاهیمزیت رقابتی جورپین در اجاره تجهیزات نمایشگاهی

تکثر اجاره دهندگان جهت اجاره تجهیزات نمایشگاهی در جورپین منجر به افزایش تنوع و گستردگی این تجهیزات شده و به همین سبب، پوشش مناسبی از انوع تجهیزات مورد نیاز با سلایق مختلف در جورپین ایجاد شده است. لذا جست و جو و شناسایی تجهیزات غرفه سازی نمایشگاه مناسب برای تطبیق بالا با طراحی آن، در جورپین ممکن است.
همچنین امکان مقایسه اجاره‌دهندگان مختلف در جورپین، منجر به آن شده که بهترین اجاره دهنده از لحاظ قیمت و کیفیت و سلامت تجهیزات قابل انجام باشد.

اجاره دهندگان با انواع کالاهای متنوع که هر یک به حوزه تخصصی خاصی مشغول هستند. از اجاره مبل و اجاره لپ تاپ و تبلت گرفته تا اجاره کولر و بخاری و در کل انواع وسایل و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی.
علاوه بر این موارد، در نهایت تیم پشتیبانی جورپین نیز تمامی اقدامات حمایتی لازم را انجام خواهند تا تمامی هماهنگی‌ها و فرآیند اجاره تجهیزات نمایشگاهی به نحو احسن صورت پذیرد و تاخیر در ارسال و دریافت رخ ندهد.

نوشته ایجاد شد 91

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا